» » Лікування алергії та методи її полегшити

Лікування алергії та методи її полегшити

З початком весни і на протязі всього літа, людям, страждаючим алергією на пилок доводиться не солодко. Постійна закладеність носа, нежить і чхання в самий невідповідний момент, а також сльози і це не повний перелік симптомів алергії. Як врятуватися від алергії?

І чи можна взагалі від неї позбутися? Відмінний вихід і порятунок від аллергіі - виїхати в інший регіон, де рослина-алерген не цвіте або вже отцвіла.

Але якщо це неможливо? Тоді як врятуватися від алергії? Сьогодні ми хочемо розповісти про деякі заходи, і способи які допоможуть полегшити симптоми алергії і полегшити стан алергіка.

Часто найбільш різко алергія проявляється навесні, коли починають цвісти дерева, виділяють в повітря масу дрібної, легкої, всепроникного пилку. Пік концентрації пилку дерев в повітрі припадає на травень. Саме в цей період людям, страждаючим алергічними реакціями, необхідно максимально захистити себе від проявів захворювання.

Найбільш типові з них - алергічний риніт, поліноз («сінна лихоманка»), бронхіальна астма, екзема, атопічний дерматит, кропив'янка і набряк Квінке, контактний дерматит, харчова і лікарська алергія. При деяких типах алергії зустрічається головний біль, безсоння, болі в животі, болі в суглобах. Найважче, що загрожує життю прояв алергії - анафілактичний шок.

Більшість лікарів радять своїм пацієнтам виїхати в інший регіон, де рослина-алерген не цвіте або вже отцвіла. Навіть якщо це неможливо, є деякі заходи, які полегшать стан хворого.

Ось кілька порад як врятуватися від алергії в період загострення. Насамперед у період алергії потрібно звести спілкування з природою практично до нуля. Не виїжджати за місто і не відвідувати лісопаркових зон. Весь свій вільний час проводьте вдома. Всі кватирки будинку бажано тримати закритими. Промивання очей і носа по приходу з вулиці допоможе зменшити кількість алергену, що потрапляє у ваш організм. На вулиці бажано носіння сонцезахисних окулярів і маски.

Сучасна медицина вже давно перевела алергію з розряду хронічних захворювань в розряд тих що піддаються лікуванню. Існують різні методи лікування, які дозволять врятуватися від алергії, або повністю вилікуватися від неї. Чим довше існує алергічне захворювання, тим складніше буває його лікувати і спектр алергенів, які викликають прояви захворювання, стає все ширше і ширше.

Якщо Вас турбують ті симптоми, які ми перераховували вище і ви не знаєте як врятуватися від алергії, - Вам варто звернутися за консультацією до лікаря-алерголога, який зможе визначити алергени і призначити курс лікування. І пам'ятайте виявляти алергени бажано в зимовий період, для більш точного діагнозу.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Лікування алергії та методи її полегшити
26-11-2015
Кулькість читачів: 1690