Як позбутися від підвищеного потовиділення?

Гіпергідроз це проблема, з якою все частіше і частіше стикається все більша кількість людей. Ця проблема завдає не тільки фізичні незручності, але і психологічний дискомфорт. Тому не дивно, що кожна людина, що зіштовхується з цією проблемою, намагається знайти засіб позбавлення від неї.

Позбутися сьогодні від гіпергідрозу можна кількома способами. Але перед тим як приступати до безпосереднього лікування необхідно ознайомитися з причинами його появи.

Причини появи підвищеного потовиділення

Насправді відділення поту у людини це цілком нормальне явище. Проте в деяких випадках потовиділення стає занадто інтенсивним і тут може знадобитися тривале і складне лікування. У першу чергу причиною гіпергідрозу є підвищена нервозність.

Коли людина перебуває в такому стані, кожен орган його тіла починає прискорено працювати, при цьому це призводить до стресової ситуації в організмі і в результаті і з\’являється гіпергідроз. Крім цього зловживання шкідливими продуктами також може стати причиною появи цього захворювання. До того ж у цих випадках запах поту стає занадто сильним.

Але останнім часом лікарі все частіше сходяться на думці, що підвищене потовиділення є ознакою якого-небудь захворювання. Так дуже часто у людей які сильно потіють фіксують захворювання печінки, нирок і серця. До того ж велика частина людей які страждають гіпергідрозом мають надлишкову вагу, яка тільки погіршує ситуацію.

Профілактика появи гіпергідрозу

У більшості випадків можна уникнути появи цього захворювання. Все що для цього необхідно це дотримання профілактичних заходів:
{PAGEBREAK}
— Регулярний прийом душа. При цьому краще віддати перевагу саме контрастному душу. У цьому випадку клітини шкіри швидше оновлюються, тонус їх підвищується і поліпшується робота всього організму.
— Вживання правильної їжі. Намагайтеся уникати гострої, копченої їжі, а також їжу яка містить величезну кількість хімікатів.
— Регулярно відвідуйте лікаря. У багатьох країнах світу люди проводять повне обстеження свого організму, так як завжди легше попередити появу хвороби, ніж потім лікувати. І з цього треба брати приклад.

Якщо ж ці рекомендації не допомогли, то тоді необхідно приступати до безпосереднього лікування захворювання.

Народні способи лікування гіпергідрозу

Сьогодні існує два основних методи, які допомагають якщо і не назавжди позбутися від цього захворювання, то вже, принаймні, на тривалий час. Перший метод — це лікування народними засобами.

Велика частина народних засобів представлена ​​у вигляді тоніків і ванночок. Найефективнішими є наступні:

1. Жменя засушених квіток ромашки кип\’ятиться в літрі води протягом 10 хвилин. У гарячий відвар додається харчова сода близько 3 ст.л. і як тільки температура настою стане приємною для шкіри, отриманим тоніком протирають надмірно пітливі місця. Краще це робити на ніч, а вранці прийняти душ. Також можна вилити отриманий настій у ванну і полежати в ній близько 20 хвилин.

2. Столова ложка кори дуба заварюється склянкою щойно скипілою води. Як тільки відвар трохи охолоне, в нього додається 10 мл соку лайма. Даний тонік чудово замінює собою дезодорант. Кора дуба зменшує потовиділення, а сік лимона надає приємний аромат.

3. Настій хвоща на витті або спирті 7: 1, розбавлений у співвідношенні 1: 1 перед безпосереднім використанням чудово допомагає знизити пітливість і позбутися неприємного запаху. Все що необхідно це або протиратися розведеним настоєм, або ж додавати нерозбавлений настій в ножну або звичайну ванну.

{PAGEBREAK}

Медичні способи лікування гіпергідрозу

Сьогодні офіційна медицина пропонує такі варіанти лікування підвищеного потовиділення:

1. Введення в шкіру засобів блокуючих відділення поту. До таких засобів відносяться Диспорт і всім відомий Ботокс. Однак ефект від уколів тимчасовий, а значить процедуру доведеться повторювати знову.

2. Радіочастотна деструкція. Цей метод є досить ефективним, але при цьому рідко використовуваним і дорогим. Плюс до всього у третини людей, які вибрали цей метод лікування, пітливість підвищується на інших ділянках шкіри.

3. Електрофорез. Вплив на шкіру низьким струмом. Недорогий і досить ефективний спосіб лікування гіпергідрозу. Але також як і всі попередні потребує систематичного використання.

Якщо ж ви хочете позбутися від підвищеного потовиділення не тільки ефективно, але ще і швидко, то краще всього звернутися до лікаря, який пропише не тільки засоби для лікування, але і відповідну дієту.