Як правильно вибирати сталеві двері

Сталеві двері нині в моді. Купують їх досить часто. А ось про те, як вибрати двері так, щоб вона багато років надійно захищала ваш будинок, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
Не майте ілюзій щодо захисних властивостей

Сталеві двері можуть стати прекрасним засобом захисту вашого офісу, будинку або промприміщення. Проте, щоб «металевий друг» приніс вам радість, до процесу виготовлення та замовлення двері потрібно підійти з професіоналізмом і розумінням, інакше розчарувань не уникнути. Навіть такі міцні двері не можуть дати вам стовідсоткової гарантії від злому. Будь-які металеві двері можна відкрити. Справа тут хіба що в застосовуваних зусиллях, витраченому часі і реакції ваших сусідів на шум електроінструменту. Сьогодні виробники дверей докладають зусиль на збільшення часу, необхідного для злому дверей. Згідно зі статистикою, не відкривши двері протягом перших п\’ятнадцяти-двадцяти хвилин, зловмисники кидають затію. Єдине виключення — це вторгнення, вчинене за наведенням, тобто заплановане.

КРОК 2
Правильно замовляйте металеві двері

Замовляючи металеві двері, направте основні кошти на те, щоб укомплектувати її серйозними замками 4-го класу й додати конструкції більшу міцність. Так, ви можете вибрати жорстку раму міцнішою, при можливості — комбіновану з профілю замкнутого перетину, де профіль вашої двері буде не менше 40х25х2 мм, а товщина металу — не менше ніж двох міліметрів. Щоб петлі служили вам довше, додали зручності в експлуатації, встановлюйте їх на кульках або підшипниках.

КРОК 3
Зверніть увагу на замки
{PAGEBREAK}
На сталевих дверях має бути мінімум два замки — дублюючий і основний. По можливості, вибирайте різні по конструкції замки, де основний буде сульфадним із захисною Бронепластиною, а дубльований — із захищеним бронекладкой циліндровим механізмом. Інакше потрібного ефекту ви не досягнете.

Читати також:
Як правильно вибирати шкарпетки

КРОК 4
Звертайтеся до виробника

По можливості замовляйте сталеві двері не у посередника, а безпосередньо у виробника. Тільки він на виробничій базі зможе надати вам ремонтні послуги або послуги по заміні панелей оздоблення або складних замків.

Що ж, якщо ви прочитали наші поради, то вибір і замовлення металевих дверей не викличе у вас ніяких ускладнень. І, вибравши двері правильно, ви на сто відсотків будете впевнені, що ваш будинок — це ваша фортеця.