Як зберегти зір? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як зберегти зір?

Зір - це наш провідник, завдяки якому ми пізнаємо навколишній світ і себе самих. Вісімдесят відсотків інформації сприймається за допомогою зору. Тож цей орган почуттів вимагає до себе дбайливого відношення. Розвинені телекомунікації, Інтернет збільшують навантаження на очі, сприяючи погіршення зору. Офтальмологи в профілактичних цілях рекомендують спеціально розроблений комплекс вправ для очей.

Зберегти гостроту зору допоможе спеціальна гімнастика, правильне харчування і вітамінний комплекс. Разом з цим не забувайте відвідувати лікаря один раз протягом року.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ні в якому разі не корегуйте зір самостійно. Це можна зробити тільки за рекомендаціями фахівців. Зміна окуляр на контактні лінзи теж вимагає відповідної консультації. Не правильно підібрані лінзи викликають погіршення зору і алергію, провокують відчуття піску в очах, призводять до головних болів і стомлюваності.

Присутні проблеми із зором не завжди, виходить вирішити за допомогою вправ і дієт. У такому випадку головним стає завдання - призупинити погіршення зору. Дотримуючись певних рекомендацій це цілком здійсненно. Але навіть якщо Ваш зір відмінний, все одно необхідно про нього піклуватися, що б продовжити на довгі роки.

Вправа «Точка»
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зберегти зір?
9-09-2015
Кулькість читачів: 1932