Що не треба їсти на голодний шлунок

Голодна людина не надто вибаглива у їжі, тому в хід йде звичайно все, що під рукою. У той же час, деяку їжу на голодний шлунок їсти не рекомендують.

Банани
Через високого вмісту магнію, вживання бананів на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Це загрожує виникненням серцево-судинних захворювань.

Апельсини
Ваш шлунок може переповнитися газами і кислотою.

Холодні напої
Вони подразнюють шлунок і кишечник. В результаті можуть порушитися ферментативні реакції, провокуючи появу певних хвороб. У жінок може відбутися збій менструального циклу

Глід
Високий вміст органічної, винної, масленичной і лимонної кислот в глід сприяє виробленню шлункового соку. У результаті шлунок наповнюється газами і кислотою.

Йогурт
При вживанні на голодний шлунок йогурт втрачає значну частину своїх корисних властивостей. Його рекомендується вживати через 2 години після їжі або перед сном. У цьому випадку він дійсно допомагає травленню.

Солодкий картопля
Дубильна кислота і пектин сприяють виділенню шлункового соку, в результаті чого людина відчуває сильний дискомфорт.

Хурма
Хурма містить велику кількість пектину і дубильної кислоти, які в ході взаємодії з шлунковим соком перетворюються на гелевидний речовину. У результаті можливе утворення шлункового каменю.

Помідори
Для них характерні ті ж побічні ефекти, що і для хурми.

Цукор
Цукор дуже легко засвоюється. Коли цукор потрапляє в порожній шлунок, людський організм не може виділяти достатню кількість інсуліну для підтримки його нормального рівня в крові. Це загрожує виникненням хвороб очей. Більше того, цукор — це кислотообразующая їжа, здатна порушити кислотно-лужний баланс.

Часник
Що міститься в ньому алліцин подразнює стінки шлунка і кишечника. Це загрожує виникненням гастроспазма.

Навіть якщо ви дуже зголодніли, не поспішайте їсти що попало. Пам\’ятайте про те, що не вся їжа придатна для вживання на голодний шлунок. Якщо ви не хочете мати справу з шлунково-кишковими розладами, краще віддати перевагу десертів і борошняним виробам.