Який сир можна їсти, коли худнеш

За даними наукових досліджень, є такі багаті кальцієм молочні продукти, які сприяють втраті ваги. Головне – знати міру.

1. Сир Моцарелла

Дієтологи нахвалюють цей ніжний сир за легку засвоюваність, 18 г білка в кожні 100 г і довгий список вітамінів і мінералів у складі, завдяки яким стимулюються обмінні процеси. Так що сміливо додайте 70 г моцарелли в свій овочевий салат.

2. Сир Пармезан

Італійці упевнені, що цей сир корисний навіть немовлятам, так як сприяє зростанню і здоров\’ю кісток. Вчені теж не проти, щоб ви з\’їдали 20-40 г пармезану: у ньому є речовини, які благотворно впливають на нервову систему, зокрема допомагають від безсоння.

3. Сир Рікотта

На відміну від більшості сирів, рікотту готують не з молока, а з підігрітої сироватки. Тому і смак виходить нейтральний, органічно поєднується з різними продуктами – і солодкими і не солодкими. Плюс це один із самих низькокалорійних м\’яких сортів: в день цілком можете собі дозволити 100 г рікотти, або 140-170 ккал.

Замініть сиром

Хочу: тост з маслом.

Можу: намажте на хліб сир маскарпоне. В столовій ложці м\’якого сиру – 60 ккал, в такий же порції вершкового масла – 100 ккал.

Хочу: бутерброд.

Можу: краще перекусіть кульками моцарелли. Дослідження, опубліковане в British Journal of Nutrition, запевняє, ніби багаті білком закуски гарантують, що людина з\’їсть менше під час наступного прийому їжі.

Хочу: полуницю з вершками.

Можу: ягоди з рікоттою. Калорій у збитих вершках багато, а білка – жалюгідний 1 г на столову ложку. Той же обсяг рікотти – майже в три рази менше калорійний і наситить вас 3 г протеїну.