Як отримувати задоволення від їжі?

Коли ви їсте, про що ви думаєте? Чи можете ви не бути голодним і з\’їсти що-небудь? Можливо це стрес. Багато дівчат починають їсти дуже багато солодкого, а у когось клубок у горлі і нічого не лізе.

Є нескладна вправа, яка навчить вас ставитися до їжі уважніше. Якщо ви навчитесь дотримуватись цих правил і будете контролювати під час їжі свої внутрішні відчуття, ви отримаєте більше користі і задоволення. Крім усього іншого, ви зробите свій організм здоровішим, причому не докладаючи до цього великих зусиль.

Це просто

Сівши за стіл, не починайте їсти відразу, для початку зробіть кілька вдихів і при цьому прислухайтеся до них. Розслабтеся, подумайте про що-небудь приємне.

Сформулюйте для себе установку, наприклад: «Якщо я буду приділяти більше уваги тому, що їм — у мене буде відмінне здоров\’я!».

З першого ковтка звертайте свою увагу на те, що ви вживаєте. Насолоджуйтеся всім, що створює всю харчову картину: вигляд страви, її аромат, смак і запах кожного шматочка. Смакуйте кожне відчуття, що виникає при вживанні їжі. Блаженство з кожним ковтком.
{PAGEBREAK}
Постарайтеся не думати про сторонні речі. Чи не згадуйте про плани на вечір, тим більше про плани на майбутнє. Вимкніть телевізор, відкладіть в сторону книги, які читаєте, не сідайте за комп\’ютер, не включайте музику — адже це все, що відволікає вас.

З кожним шматочком продовжуйте насолоджуватися процесом. Слідкуйте за своїм внутрішнім станом і відчуттями. Не думайте про погане. Забудьте про свої проблеми. Їх немає!

Насолоджуйтесь своєю їжею, задовольняйтеся кожною секундою — це поліпшить ваш стан і здоров\’я.

Особистий щоденник

Щоб надати ясність своїм думкам, пишіть. Заведіть особистий щоденник, він допоможе звільнитися від неприємних настирливих і пригнічують думок. Ви станете більш чуйним і терплячими, неспокій через проблеми, що виникають у вашому житті, випарується.

Вранці запишіть свої думки в щоденник, знайшовши пару зайвих хвилин. Це допоможе усунути плутанину у вашій голові, безлад у діях, з\’явиться простір для творчості.

У першу чергу зверніть увагу на поради, запропоновані нижче, вони допоможуть вам поліпшити дію методу, і ви все зробите правильно:
{PAGEBREAK}
— Пишіть те, що прийшло вам в голову, абсолютно все;
— Не турбуйтеся про те, що ви допустите помилки в граматиці, пунктуації або орфографії;
— Просто напросто намагайтеся виплеснути всі почуття і думки, які відвідали вас в дану хвилину;
Задайте собі питання: «Про що я думаю?», «Що відчуваю?», «Про що мрію?», «На що сподіваюся?»

Щоденник допоможе вам розібратися в собі. Коли ви відкриваєте йому душу, ви зцілюєте себе, контролюєте свої емоції. Ви вчитеся бути врівноваженим. Спробуйте, у вас повинно вийти!