Як стати дружиною іноземця

Багато слов\’янських жінок вже встигли розчаруватися в «наших Ванька» і покладають всі надії на появу заморського принца якщо не на білому коні, то хоча б на білому літаку. Сьогоднішні наші поради присвячені тому, як стати дружиною іноземця і виїхати жити за кордон. Головне — вірити в свої сили, а про все інше ми розповімо нижче.

КРОК 1
Зайдіть в Інтернет

Насамперед вам необхідно знайти сайт міжнародних знайомств з відмінною репутацією і великим досвідом роботи. Щоб не виникало непорозумінь, тут же огляньте всю розміщену на сайті інформацію і ознайомтеся з правилами користування.

КРОК 2
Зробіть фотосесію
{PAGEBREAK}
Потрудіться і підготуйте якісні фото. Сходіть до візажиста, купіть прекрасне плаття, не шкодуйте грошей. У вас має бути мінімум три якісні фотографії з різними нарядами і макіяжем. Чоловік любить очима, тому фотографія — це перше, на що він зверне увагу, тому вигляд у вас на ній повинен бути бездоганним.

КРОК 3
Пройшовши реєстрацію
{PAGEBREAK}
Додайте в анкеті краще своє фото, опишіть свої кращі сторони і обов\’язково вкажіть параметри чоловіка, якого ви шукаєте. Можете прописати все до буквальних дрібниць — кольору очей і волосся, віку, росту і навіть національності ідеального у вашому розумінні чоловіка. По можливості вкажіть і причину, по якій ви вирішили зареєструватися на сайті знайомств.

КРОК 4
ПИШІТЬ ПЕРШОЮ

Не чекайте з моря погоди. Проявляйте ініціативу! Переглядайте анкети вподобаних іноземців, читайте вимоги, сміливо пишіть першою. Дайте зрозуміти іноземцю, що він вам цікавий. Іноді в перший день не западає в душу ніхто. Не поспішайте засмучуватися! Обов\’язково знайдеться чоловік, який буде вам до смаку! Можливо, він ще не встиг зареєструватися і чекає випадку, щоб сісти за ноутбук. Якщо ви всерйоз зважилися вийти заміж за іноземця, не зневіряйтеся і продовжуйте свої пошуки.

КРОК 5
Використовуйте всі можливості сайту

Не бійтеся використовувати всі можливості сайту. Заведіть бесіду з людьми, які вже зустріли свою любов. І вчіть програми, які ви будете використовувати для відповіді (якщо це листування по електронній пошті). Безкоштовно бачитися і спілкуватися зі своїм співрозмовником вам допоможе скайп. Це куди зручніше, ніж постійно відповідати на листи. Можливо, ви вже так «наспілкувалися», що й зустріч не знадобиться — можна буде відразу зіграти весілля. Звичайно, спрацьовує це далеко не завжди, і більшість чоловіків бажають спершу «оглянути товар». У цьому випадку хтось їде до іншого в гості.

КРОК 6
ЗАВЖДИ відповідайте на листи
{PAGEBREAK}
Ви можете дуже легко пропустити свого чоловіка, тому завжди відповідайте на листи іноземців. Вітається знання англійської, проте не потрібно засмучуватися, якщо ви з ним не знайомі — багато програм легко допоможуть вам перевести необхідний текст. На деяких сайтах навіть доступна спеціальна послуга перекладача. Спочатку буде складно, але з часом ви пристосуєтеся і зможете без зусиль читати іноземний текст.

Якщо ви знайшли чоловіка, який вам сподобався, сміливо розпитуйте його про захоплення, хобі, звички. Це буде дуже корисно для вас, адже існують холостяцькі звички, викорінити які просто нереально. Більше дізнайтеся про країну його перебування, моральних підвалинах, які там панують, культурі. Не факт, що ваші «українські звички» будуть сприйматися в його країні «на ура».

Ось і вся інформація, яку вам необхідно знати, якщо ви зібралися виходити заміж за іноземця. Однак пам\’ятайте про те, що вам потрібно буде попрацювати і пошукати серед тисяч «Не ваших чоловіків» вашого. Повірте, воно того варте!