Як просунути кар'єру за допомогою шести магічних фраз » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як просунути кар'єру за допомогою шести магічних фраз

Як просунути кар'єру за допомогою шести магічних фраз

Ви чули коли-небудь про такий термін, як психологія просування? Чому одні стрімко піднімаються кар'єрними сходами, а інші до пенсії просиджують штани в званні рядових співробітників? Сьогодні ми розповімо про шість важливих фраз, шести кроках, які допоможуть вам просунутися по службі.

Це настільки цікаво, що я почну це робити зараз жеДуже важливо не просто кивати головою на доручення начальства, а проявляти живий щирий інтерес. Байдужим виконавцем бути не можна. Ваш шеф повинен бачити, що справа, якою ви займаєтеся, вам дійсно цікава. Керівництво не зможе не відзначити вашу оперативність, готовність до роботи і діловий настрій.

Давайте поговоримо про мінуси і плюсиЧасом ідеї начальства бувають, м'яко кажучи, недоречними. Прямо заявляти їм про те, що їхні ідеї - далеко не шоколадка, не варто. Щоб домогтися істини, потрібно вступати в суперечку, проте не в перепалку. Ввічливо запросіть босів до дискусії, визначте результати, до яких вони хочуть прийти, і з'ясуйте які можуть бути побічні ефекти. Наприклад, якщо шеф хоче заощадити на логістиці, нагадайте, що довгий термін доставки може припасти не до смаку клієнтам. Тут вкрай важливо вміння побачити загальну картину, ввічливість і здатність знайти компроміс. Причому це стосується не тільки роботи. Під час обговорення проблеми намагайтеся не тільки критикувати чужі ідеї, а й висувати свої, бажано кілька. Щоб вдало виділитися з числа конкурентів, потрібно бути гнучким, завбачливим і володіти широким кругозором.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Наші результати істотно обійшли початкові плани


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як просунути кар'єру за допомогою шести магічних фраз
26-09-2015
Кулькість читачів: 2223