» » Як носити лінзи і відчувати себе комфортно

Як носити лінзи і відчувати себе комфортно

Смотрите видео в конце статьи

Як не крути, але на жаль, ідеальним зором може похвалитися далеко не кожен. Зрозуміло, з цією метою вже давним-давно були придумані окуляри. Але ж так не хочеться їх носити і вважатися «очкариком». І бачити добре, і виглядати красиво вам допоможуть контактні лінзи. Однак щоб краса не обернулася вам боком, ми розповімо вам всї правила їх експлуатації.КРОК 1
ВИВЧІТЬ ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛІНЗ

Не забувайте чистити лінзи кожен раз, коли знімаєте їх. Лінзи часто плутаються. Тому в руки потрібно брати тільки одну лінзу. Більшість поченає зазвичай з правої.

Коли ви витягнули лінзи з контейнера, обов'язково вилийте оброблений розчин, а сам контейнер ретельно промийте і висушіть.

Пам'ятайте про те, що фізіологічний розчин дезінфікуючими властивостями не володіє, а значить замінювати їм універсальний розчин для дезінфекції, очищення та зберігання лінз категорично не можна!

Читати також: Як зберегти зір?Якщо на лінзах з'явилося, хоч якесь ушкодження, їх потрібно негайно замінити. Слідкуйте і за терміном їх використання. Та й використовувати препарати по догляду за лінзами потрібно строго до зазначеної на упаковці дати.
Продолжение на следующей странице...