Як збільшити груди без силікону?

Розкішні, пишні і пружні груди — мрія кожної дівчини. У цій статті наведені прості способи підтримування грудей в прекрасній фізичній формі і надання їм естетичної привабливості.

Найшвидшим методом збільшення грудей вважається використання силіконових імплантатів. Цей метод дуже дорогий і ризикований. Силікон вирішує проблему з розміром і естетикою, але виглядає це зовсім не природно! Більшість чоловіків воліє натуральну, нехай навіть маленькі, але пружні і доглянуті груди.

Жіночі груди здавна служила символом жіночності, предметом захоплень і відображені на багатьох відвертих полотнах великих художників. Якщо Ви вирішили попрацювати над цією важливою зоною, розгляньте кілька підказок.

Фізичні вправи
{PAGEBREAK}
Почнемо, мабуть, з самого невинного і доступного методу — фізичних вправ. За допомогою спеціальних рухів Ви зможете підтягнути свої груди, зробити її форму більш привабливою і трохи збільшити об\’єм за рахунок збільшення грудних м\’язів. Для досягнення явного результату комплекс легких вправ виконується з регулярністю 3 рази на тиждень. Кожну вправу робіть в 4-6 підходів.

1. Лежачи на лаві, ноги розмістіть на підлозі, в руках утримуйте гантелі вагою по 1 кілограму. Виконуйте піднімання й опускання гантелей, при цьому згинаючи руки в ліктях.

2. Ляжте животом на лаву. В руках утримуйте гантелі вагою не менше 1 кілограма. Підняття рук в сторони виконується в прямому положенні.

3. У положенні стоячи, витягнуті вперед руки згинайте в ліктях. Вага гантель при цьому може досягати до 2 кілограм.

4. Стати обличчям до стіни. Витягніть руки вперед і упріться в стінку. Виконуйте «віджимання», згинаючи руки в ліктях.

Спеціальні гелі

Гелі для зростання грудей виробляються на основі гіалуронової кислоти і вводяться в груди за допомогою шприца. Ефект такої маніпуляції, очікуємим, і як кажуть, видно неозброєним поглядом.

Процедура додає об\’єм, але не впливає на підтягнутість грудей. Такий метод має недовговічний результат. Збільшені груди протримаються не більше трьох років і вимагають повтору (корекції) через рік.

Препарати з аптеки

Прийом спеціальних таблеток, заснованих на гормоні естрогену і травах, сприяє збільшенню грудей. Препарати спрямовані на здійснення функції регенерації молочних залоз і по закінченню деякого терміну приємно здивують поліпшеними формами.

Але не забудьте про запобіжні заходи, купуйте подібні засоби виключно в спеціалізованих аптеках і обов\’язково чітко дотримуйтеся інструкцію по застосуванню.

Вакуум процедура
{PAGEBREAK}
Збільшення грудей за допомогою вакууму відбувається за рахунок розтягування молочних залоз. Для цього існує спеціальний прилад, виконаний у формі бюстгальтера, застосовується в нічний час.

Результат буде так само недовговічним, але помітним. Користуватися таким приладом необхідно дуже обережно, дотримуючись усіх правил та інструкцій. Надмірне використання вакуумного апарату може призвести до травм і навіть надриву м\’язів.

Ліпофілінг

Цей метод стане просто знахідкою для дівчат, у яких організм категорично не приймає силікон. У цій процедурі у пацієнтки беруть рідні жирові клітини, обробляють в лабораторії, і вводять в груди. У результаті виходить збільшені і гарні груди.

Однак слід пам\’ятати, що для проведення подібної процедури необхідно мати достатню кількість жирового матеріалу. Ліпофілінг збільшує об\’єм, але не створює ефекту підтяжки грудей.

Push-up вставки

Можливість візуально збільшити груди має кожна дівчина. Це можливо за допомогою бюстгальтера серії push-up або спеціальних силіконових вставок. Асортимент подібних виробів величезний, що не завдасть особливої ​​праці у виборі потрібної моделі.

Народні натуральні засоби

Збільшити груди можна спробувати і за допомогою народних засобів, заснованих на відварах цілющих трав. Ефективність методу не доведена, але спробувати можна. Для цього можна використовувати відвари трав: чорний кохош, фенхель, блаженний чортополох, корінь солодки, полин, часник, пажитник. Але навіть у цьому методі слід дотримуватися обережності і перед застосуванням будь-якого відвару уважно ознайомитися з його властивостями і протипоказаннями.

Вибираючи вподобаний спосіб збільшення грудей, обов\’язково зважте всі аргументи за і проти, з обережністю виконуйте рекомендовані процедури. Прагнучи поліпшити форму тіла, не забувайте гармонізувати і душевний стан. Людина прекрасна в цілому — тілом і душею!