Як організувати свій відпочинок в Парижі?

Туристи, відвідуючи популярні місця на планеті, практично відразу планують свій відпочинок. Опинившись в Парижі можна зрозуміти, що в цьому місті організовувати культурне дозвілля не доведеться. Місто настільки прекрасне, що можна годинами бродити по його околицях насолоджуючись витонченістю французької архітектури і захоплюватись його оздобленням!

Старовинне місто, історія якого налічує більше 2000 років, відбив у собі культуру всіх поколінь, доказом якої служать численні пам\’ятки архітектури і скульптури тих часів. Витончені старовинні споруди змушують захоплюватися роботами і талантом великих майстрів минулого.

Куди сходити в Парижі?

{PAGEBREAK}

Головне місце, куди прагнуть потрапити гості Парижа, це район Монмартр, вважається, що саме тут збираються вищі верстви суспільства, так звана інтелігенція.

Дивлячись на мальовничі парки розташовані поряд з королівськими палацами можна відчути на собі незвичайну атмосферу епохи, що минає. Любителі живопису і мистецтва можуть відвідати знамениті паризькі виставки та галереї, побачити дивовижні експонати і колекції відомих на весь світ музеїв: Музею вина, Музею д\’Орсе або, наприклад Музею армії.

Любителям екстравагантних відчуттів слід прогулятися по паризьких катакомб, а можна просто насолодитися казковою, навіть чарівною атмосферою, що панує на тихих міських вуличках Парижа. Вітрини французьких магазинів настільки унікальні та незвичайні, що ними можна насолоджуватися годинами, захоплюючись тонким і витонченим смаком французького шику! На вулицях Парижа можна навіть відпочити — присісти на лавку, зайти в кафе (Flore, Les Deux Magots, Lа palette) і насолодитися чашкою кави або найкращим у світі шоколадом.

Відвідавши столицю Франції можна відчути на собі щось романтичне. Адже давня легенда про це місто говорить: що кожна людина, яка не пізнала щастя, обов\’язково здобуде другу половинку, якщо відвідає це чудове місто!

Напевно, це дійсно так, адже наочним підтвердженням цього можна вважати покої Абеляра і Елоїзи, досі у їхні могили зберігається велика кількість записок з проханням послати велику й вічну любов. А також популярну серед «закоханих» туристів Стіну «Я тебе люблю», на якій закоханими парами з усього світу на різних мовах написані зізнання в коханні.

Паризький тиждень моди
{PAGEBREAK}
Не варто забувати і той факт, що сучасний Париж вважається столицею високою світової моди. Багато талановитих дизайнером і модельєром є вихідцями саме з цього дивовижного містечка. Щороку, найавторитетніший захід, пов\’язаний з модною індустрією — Тиждень моди, проходить саме в Парижі!

Відвідати бутики зі світовим ім\’ям можна у «храмі покупок», саме так місцеві прозвали бульвар Османа, на якій розташовані магазини, продукція яких пов\’язана з іменами багатьох знаменитих дизайнерів (Dior, Chanel, Versace, Kenzo, Armani). Тут можна зустріти лише справжні шедеври, найкращу якість, яку не має сенсу підтверджувати!

Столиця Франції не менш відома своїми «блошиними ринками» — Креасьон Парі Бастіль, Сен-Кен е Парі, Галерея Ельзи Ваньє та ін. Саме в таких місцях можна зустріти справжній антикваріат, поряд з виробами ручної роботи або звичайним мотлохом.

Вибравши пішу прогулянку по Парижу, не варто забувати про те, що саме це місто відрізняється наявністю раптових проливних дощів!

Париж і його символ, дивовижна споруда — Ейфелева вежа, назавжди залишать слід в душі кожного туриста. В цілому світі немає іншого подібного міста, де панує затишок, гармонія і теплота людських сердець.