Лазерна епіляція: гід за процедурою, що назавжди позбавляє від зайвого волосся

Які види лазерів для епіляції існують

Виділяють чотири види лазерів, які можуть використовуватись при видаленні волосся. Розрізняються ці види довжиною хвилі та рівнем безпеки для шкіри.

Рубіновий лазер був дуже поширений до кінця 90-х років, і, можливо, саме йому завдячуємо стереотипом, що лазерна епіляція – це боляче. У рубінового лазера найменша довжина хвилі серед усіх лазерів, вона навіть менша за 700 нм (694), а це означає, що він недостатньо ефективно розігріває меланін. Більш-менш цей вид лазера працював на світлій шкірі і темному волоссі, але ті, у кого шкіра темніша за звичайний, могли отримати опіки в процесі епіляції. Крім того, світле волосся рубіновий лазер до ладу не видаляв. Чому, власне, цей вид і пішов у минуле – адже блондинки та руді теж хочуть мати гладку шкіру. Плюс цей лазер не розрізняв шкіру і волосся, тому палило все підряд, а це було дуже боляче.

Олександритовий лазер — вдосконалена версія рубінового з довжиною хвилі 755 нм. Болючості трохи менше, світле волосся видаляє трохи краще, але до сучасних вимог все ж таки не дотягує: погано працює на темній шкірі, вимагає додаткового охолодження та високої майстерності спеціаліста. Загалом, ми не ризикували б.

Діодний лазер — оптимальний варіант для позбавлення від зайвого волосся. Довжина хвилі в 800-810 нм (іноді до 900 нм) дозволяє акуратно випалити фолікули, зовсім не пошкодивши шкіру, і ефективність роботи діодного лазера не залежить від фототипу людини (тобто того, якого кольору у нього шкіра та волосся, скільки в них меланіну) ). Також діодні лазери зазвичай оснащені охолодженням, що допомагає знизити болючі відчуття практично повністю.

Неодимовий лазер – найпотужніший, саме їм видаляють татуювання. Довжина його хвилі – 1064 нм, більша, ніж у будь-якого іншого, і він спрямований не так на руйнування волосся, як на припинення його харчування. Якщо кровоносні судини не живитимуть фолікул, він загине — а на це і був розрахунок! Неодимовий лазер також дуже чутливий до рук, які ним керують.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *