Сучасні срібні кольє: модні тренди

Як правильно поєднувати і носити срібло?

Ювелірні прикраси з срібла є у кожної модниці. Вони вважаються набагато доступніше і менш примхливими, ніж золоті. Обидва ці твердження справедливі частково. Вартість залежить від вставки і бренду. Прикраси від іменитих будинків можуть порівнюватися за вартістю з золотими. Відносно того, як носити срібло, щоб виглядати стильно і модно, є чимало порад і рекомендацій, до яких варто прислухатися. Вибрати та купити срібні кольє ви можете тут https://silverstyle.ua/kolje/.

Існує кілька загальних правил. Одним необхідно слідувати, а інші не настільки категоричні і мають деякі винятки. Щоб срібні прикраси виглядали стильно і прикрашали свою володарку, необхідно:

Правильно носити срібло з камінням і без. Прикраси без вставок демократичні. Вони прекрасно доповнюють і діловий костюм, і светр з джинсами. Зовсім інакше відчувають себе камені в срібній оправі, які надають прикрасам вишуканість і елегантність. Вироби з дорогоцінними і великими вставками не вписуються в повсякденний гардероб. Вони прекрасно підкреслюють ошатний вечірній ансамбль. Особливо тоді, коли це вставка з білого діаманта або іншого дорогоцінного каменю, а не імітація. Остання відноситься до біжутерії, яку не зовсім доречно поєднувати з вечірніми дизайнерськими нарядами.

Грамотно підбирати колірні поєднання. Срібло добре виглядає практично з усіма відтінками, але існують і такі, що створюють найбільш виграшні образи. Будучи холодним дорогоцінним металом, воно найкраще поєднується з аналогічною палітрою. Попелясто-рожевий, сірий, блакитний, фіолетовий і синій — ідеальна пара срібним прикрасам. З насичених і яскравих відтінків перевага віддається бірюзі, фуксії, малиновому та червоному. Головне правило, яке слід враховувати, бажаючи знати, як носити срібло, полягає в тому, що в образі обов'язково повинен бути холодний відтінок. У пріоритеті і вічна класика білого і чорного кольорів.

Чи не перевантажувати образ. Одні модниці воліють купувати прикраси окремо. Інші, навпаки, комплектами. В набори, як правило, входить три-чотири вироби. Одягати відразу сережки, браслет, кільце, підвіску вважається недоречно. Це правило має свої винятки. І якщо чотири золоті коштовності межують з несмаком, то аналогічну кількість срібних прикрас може виглядати стильно, але, звичайно, не з будь-яким одягом. У класиці і романтиці воно може перевантажити образ, а в етно і бохо, навпаки, підкреслити сміливість і креативність. Коли повної впевненості немає, краще обмежитися двома-трьома виробами.

Носити срібні прикраси сольно. Раніше поєднання золота і срібла в одному ансамблі вважалося поганим тоном. Мінлива мода внесла свої корективи, ювелірні будинки стали випускати вироби, що поєднують в собі відразу кілька відтінків і сплавів дорогоцінних металів, які виступають як в якості вставок, так і в ролі повноправних «партнерів». Браслети з срібними і золотими Шарм, навпаки, вважаються стильним і модним прикрасою. Думка про те, як носити срібло з золотом неоднозначні. З одного боку, можна отримати ефектні й стильні поєднання, з іншої точки зору, навпаки, дисгармонію як в образі, так і у власних відчуттях.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *