Зняти напругу і оздоровитися. Фітнес-клуб в ЖК «Софія» від Мартинова

Зайва трата грошей і часу

Найчастіше люди, які не сильно переживають за своє здоров'я і фігуру говорять, що гроші, витрачені на спорт — невиправдана трата. Часті помилки «новачків» у фітнес-клубі http://sofiyasport.com:

  1. Чи не отримати видимий результат.
  2. Я вже займався (-лась) аеробікою, але мені не допомогло.
  3. Я займаюся в тренажерному залі і мені фітнес зовсім не потрібен.

Всі ці думки в якійсь мірі правдиві, але, якщо дивитися правді в очі, фітнес, як вид спорту не можна порівняє ні з чим іншим.

Зняти напругу і оздоровитися. Фітнес-клуб в ЖК «Софія» від Мартинова

Фітнес — спорт, який призведе до балансу ваш організм

Фітнес хороший тим, що це спеціально підібраний комплекс вправ, які підтримують однаково все зони тіла в тонусі. Це відмінний варіант для жінок, адже поки чоловіки на різних тренажерах качають окремі групи м'язів, жінці буде досить відвідувати групові заняття. А тепер розглянемо, чим корисний фітнес-клуб в загальному:

  • Спілкування в колі однодумців завжди позитивно впливає на ваші досягнення, адже оточення багато в чому «робить» людини.
  • Різноманітність групових занять: танці, аеробіка і т. Д.
  • На тренуваннях ви відпочиваєте від побуту і сірих буднів.

Ще один невід'ємним плюсом у багатьох фітнес-клубах є наявність спеціалізованого бару, в якому ви можете підкріпитися перед тренуванням, отримавши необхідні вітаміни після, що виразно спрощує вам життя. Адже тепер не потрібно носити з собою в сумці мільйони судочками і батончиків для підкріплення.

Зняти напругу і оздоровитися. Фітнес-клуб в ЖК «Софія» від Мартинова

6 причин піти у фітнес-клуб

Підтримувати себе у формі і тонусі можна різними способами: хтось робить вправи вдома, хтось бігає вранці, а хтось всерйоз замислюється про заняття фітнесом. Для мотивації останніх представляємо 6 причин для остаточного і безповоротного походу в фітнес-клуб.

1. Різноманітність

Далеко не всі з нас живуть насиченим життям. Ну як мінімум в будні. Робота-дім, робота-дім … Але варто тільки вирішити піти у фітнес-клуб і почалося … День автоматично заповнюється очікуванням вечора, плануванням того, як будете харчуватися протягом дня, в чому підете, як довго будете займатися, яку групу м'язів будете опрацьовувати сьогодні або на яке групове заняття підете!

2. Спілкування

Дорослим не так просто розширити коло друзів і приятелів. А в фітнес-клубі (або в тренажерному залі) ви так чи інакше будете перетинатися з одними і тими ж людьми, причому досить регулярно, вас з ними будуть об'єднувати спільні заняття, інтереси і цілі. Тут вас і підтримають, і, якщо щось не виходить на заняттях, допоможуть слушною порадою і рекомендацією.

3. Знайти собі пару

Логічно припустити, що там, де спорт, там є і чоловіки. Правда, не варто розглядати заняття фітнесом тільки як привід для знайомств. При такому підході ви не досягнете хороших результатів від ттеніровок для себе, що не познайомитеся з чоловіком і просто даремно витратите на абонемент гроші. До речі, за неперевіреною статистикою 70% знайомств «з продовженням» відбуваються саме в спортзалах, фітнес-клубах і інших місцях, куди люди приходять займатися спортом.

4. Мотивація

У фітнес-зал ви приходите і відразу втягуєтеся в атмосферу і пульсацію цього місця. Тут ходять ті, з ким хочеш-не хочеш, а будеш себе порівнювати: хтось надихне, хтось викличе конструктивну заздрість, а хтось підвищить вашу самооцінку. Адже як відомо, нічого так не піднімає рівень мотивації, як живий приклад.

5. Компетентний професійну пораду

Завдяки інтернету, можна серйозно «прокачати» в темі фітнесу: статті, спортивні соцмережі, блоги і сайти тренерів, відеоуроки … Але все це теорія! А фітнес-клуб надає допомогу і настанови професійного тренера або інструктора. Профі подивиться, чи правильно ви виконуєте вправи, вкаже, де у вас проблемні зони, над якими потрібно працювати, зверне увагу на помилки в техніці, елементарно допоможе, якщо ви себе не дуже добре відчуваєте.

6. Психологічна допомога

Заняття фітнесом рятують від депресії. Це науково доведений факт! Вчені з університету Джорджії в США з'ясували, що за кілька тижнів регулярних занять спортом в організмі налагоджується обмін гормонів серотоніну і норадреналіну, розлад якого зазвичай і викликає депресію.

Головне — не дозволяйте тренувань ставати одноманітними і монотонними. Якщо у вас абонемент, то за один тиждень намагайтеся ходити на різні групові заняття. Якщо ви окремо або на додаток до групових занять ходите в тренажерний зал, то теж намагайтеся поєднувати кардионагрузки з силовими вправами, експериментуйте з програмами вправ. Ви можете ділити тренування по групах м'язів, які хочете прокачати: наприклад, в понеділок — руки і плечі, середа — груди і спина, п'ятниця — прес і ноги, або експериментувати з різними круговими програмами (програмами з конкретним набором вправ, які потрібно повторювати по 3-5 разів за заняття).