Як знову стати коханою дружиною

Не дарма кажуть, що побут охолоджує почуття. Але що, ж робити, якщо ви відчуваєте, що чоловік любить вас не так сильно, як раніше? Не потрібно поспішати і подавати на розлучення. Можна спробувати повернути любов чоловіка. І ми вам у цьому допоможемо.

КРОК 1
НЕ НАМАГАЙТЕСЯ СКЛЕЇТИ ФІЛІЖАНКУ

Перш ніж починати розповідати про те, як повернути чоловіка, слід уточнити, що рятувати сім\’ю потрібно не завжди. Якщо відносини давно вичерпали себе і рятувати за великим рахунком нічого, краще відмовтеся від цієї затії. Тріщина від склеєної чашки завжди буде нагадувати про себе і тішити себе ілюзіями безхмарного майбутнього не варто. Велика кількість жінок помилково прагнt всіма силами утримати свого чоловіка, прикриваючись тим, що дітям потрібен батько. Однак найчастіше від розлучення діти отримують більшу користь, ніж від атмосфери постійних скандалів і сварок. Навіть маленька дитина може відчувати напруженість, що панує в сім\’ї. Звідси напрошується висновок, що іноді розумніше дитині залишатися з мамою, а з батьком бачитися за обопільним бажанням, скажімо, на вихідних.

КРОК 2
Освіжити почуття
{PAGEBREAK}
Якщо чоловік не пішов до іншої, але ви вже відчуваєте помітне охолодження у ваших стосунках, врятувати сім\’ю можна. Така ситуація трапляється часто-густо — особливо коли діти, виростаюnm, покидають рідну домівку, а батьки залишаються одні. Повернути собі колишнє щастя можна спробувавши освіжити почуття новими враженнями. У ролі цілющого бальзаму може виступити спільна поїздка на курорт або в будинок відпочинку. Спробуйте забути про проблеми і відірватися «на повну котушку», наче вам по 18 і у вас все життя попереду.

КРОК 3
Не принижувати

Якщо ви стали пасивною стороною любовного трикутника і ваш чоловік тішиться в обіймах іншої, не поспішайте влаштовувати скандали і обзивати його останніми словами. Потрібно намагатися повернути чоловіка в сім\’ю, не втрачаючи при цьому своєї гідності. Будь-які інші спроби заздалегідь приречені на провал.

КРОК 4
ВИЗНАЧТЕ МЕТУ

Перш ніж починати відводити чоловіка від порога суперниці, визначтеся, навіщо це вам треба. Причиною може бути любов до чоловіка, а може — і бажання помститися йому відразу, а потім ще продовжувати мстити протягом всієї решти життя. У першому випадку можна намагатися щось виправити, а по-друге, краще відразу відмовтеся від цієї дурної затії, де в підсумку ви ризикуєте опинитися посміховиськом.

КРОК 5
Не тисніть на ЧОЛОВІКА
{PAGEBREAK}
Навіть якщо ваш благовірний почав усвідомлювати свою помилку, пішов на контакт і навіть злегка натякає на можливість повернення в сім\’ю, ні в якому разі не квапте його. Не потрібно намагатися прискорити процес сотнями дзвінків і повторюваним питанням «коли вже?». Реакцією на ваш тиск легко може стати неприязнь чоловіки на вашу адресу.

КРОК 6
ЧЕКАЙТЕ

Не намагайтеся нав\’язувати чоловікові свою думку. Поки він думає, повертатися до вас чи ні, мовчки, чекайте. Не шукайте зустрічі з чоловіком, не здумайте йому дзвонити. Повірте — так буде краще. Замість цього витратьте цей час на себе, кохану: змініть імідж, купіть модні обновки, відвідайте салон краси.

КРОК 7
ШУКАЙТЕ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ

Щоб відволіктися від думок про чоловіка, шукайте позитив навколо себе. Не сидіть вдома: сходіть в кіно, в театр, зустрічайтеся з друзями, відпочивайте на природі … Так ви не тільки зарядитесь хорошими враженнями і наберетеся сил, а й зустрінете блудного чоловіка помітно покращеною і посвіжілою.

Прислухайтеся до наших порад, але пам\’ятайте: все залежить від вас! Любіть себе — і вас полюблять інші! Може бути чоловік, а може і новий заморський принц … Але це вже зовсім інша історія …