Як навчитися стильно, зав\’язувати шарф

Історично склалося, що шарф займає третє місце в списку жіночих аксесуарів після сумочки і туфель. Однак стильність шарфа полягає не так в кольорі і фасоні, як в умінні правильно його зав\’язувати. Цьому ми сьогодні вас і навчимо.

КРОК 1
Кольоровий

Ви прихильниця простоти? Тоді візьміть довгий шарф, закиньте його назад, перехрестіть на спині, а вільні кінці спустіть вниз. Такий варіант цілком зможе стати акцентом вашого образу. Але в цьому випадку аксесуар потрібно вибирати яскравий або з принтами.

КРОК 2
Широкий шкаф
{PAGEBREAK}
Не знаєте, як зав\’язати широкий шарф? Якщо ширина вашого аксесуара перевищує 30 сантиметрів, ваш варіант — хомут, але тільки в хорошому сенсі. У цьому випадку потрібно перекинути шарф через шию, а потім кінці однакової довжини перехрестити на грудях так, щоб з складок шарфа попереду вийшов об\’ємний хомут. Після цього ще раз заведіть назад обидва кінці і заправте їх під шарф ззаду шиї. Подібний спосіб зав\’язування шарфа сьогодні вкрай популярний серед європейських модниць.

КРОК 3
Стара добра класика

Ще один старий спосіб зав\’язати довгий шарф красиво і стильно — зробити вузол у вигляді петлі. Він вже давно став класичним, але продовжує залишатися на піку популярності. Просто складіть навпіл довгий шарф і накиньте його на шию, а потім пропустіть в петлю вільні кінці.

КРОК 4
Однотонні шарфи зав\’язують вузлом
{PAGEBREAK}
Насправді надати однотонному легкому шарфу об\’єм і форму зовсім нескладно. Для цього просто скрутіть його в тугий джгут, укладіть його навколо шиї і зав\’яжіть звичайний вузол з одного боку. До такого шарфику відмінно підійдуть яскраві рукавички. А ось любителькам блуз з коміром кращим рішенням стане шарф, зав\’язаний на ковбойський вузол. Для цього накиньте шарф на шию, перекиньте кінці які опинилися вперед, перехрестіть їх і зав\’яжіть кінчики простим вузлом так, щоб вони при цьому вільно звисали.

КРОК 5
Використовується як пояс

Новий тренд світової моди — використовувати шарф замість пояса. Він відмінно підійде до широких одноколірних штанів або спідниці-олівця. Щоб зробити такий пояс, потрібно протягнути шарф через шлевкі, зав\’язати збоку вузол, а кінці залишити вільно звисати з боку стегна.

Дивно: звичайний шарф, а скільки яскравих модних варіантів! Не бійтеся експериментувати і бути унікальною! Не стежите за модою — створюйте її самі!