Як втамувати голод не нашкодивши фігурі. Поради Катерини Серебрянської

Почуття голоду — одна з основних жіночих проблем. Вона заважає нам жити, дотримуватися дієти і змушує зриватися знову і знову. З цією проблемою зголосилася допомогти жінкам абсолютна олімпійська чемпіонка, автор сайту про здорове життя, консультант по схудненню і успіху, автор фітнес-дисків і книги «Жіночі секрети або будь у формі» Катерина Серебрянська. Вона на своєму досвіді показала, як можна тамувати голод і не набрати вагу.

КРОК 1
Завжди стежте за фігурою

Під час спортивної кар\’єри Катерина відчувала почуття голоду постійно, однак, щоб тримати себе в потрібній фізичній формі, була змушена суворо обмежувати себе в їжі. З часом потреби тримати змагальну вагу вже не було, але Катерина продовжує стежити за своєю фігурою. Не шукайте приводу і причини — будьте красивою завжди!

КРОК 2
Не моріть себе голодом
{PAGEBREAK}
Ситуації, коли їсти не потрібно, але дуже хочеться, бувають практично у кожної жінки. Що відбувається тоді? Ми починаємо відчувати голод, а він, у свою чергу, випробовувати нас. Зриваючись і з\’їдаючи холодильник, ми набираємо вагу. Наступаючи голоду на горло, ми стаємо злими, дратівливими і зриваємося вже на близьких людях. У цьому випадку Катерина радить закуповувати корисні продукти із запасом — і тоді, відчуваючи почуття голоду, ви відкриєте холодильник і зможете перекусити корисними продуктами.

КРОК 3
Возіть «Правильну сумку»

Є у спортсменки і свій метод уникати спокус на зразок чіпсів, морозива і фаст-фуду. Для цього, виїжджаючи з дому на якусь зйомку, ділову зустріч або тренування, вона бере з собою корисні перекушування — горіхи, яблуко, йогурт і родзинки. Для цього у Катерини є навіть спеціальна сумка. Зробіть правильні перекушування корисною звичкою-і все у вас вийде!

І найголовніша порада від Катерини Серебрянської: ставтеся до свого тіла з повагою — плануйте прийоми їжі, готуйте в холодильнику корисні перекушування — і ви станете не тільки красивою, але і здоровою.