Як правильно робити масаж обличчя

Що може бути приємніше масажу ?! Мабуть, це чи не найбільша основна ступінь косметичних процедур. А про масаж обличчя і говорити нічого: він допоможе вам не тільки зняти набряклість вік і поліпшити кровообіг, але і підвищити тонус шкіри, зробивши її пружною і еластичною. Найприємніша новина в тому, що вам не потрібно шукати фахівців — витративши на це 5-7 хвилин, ви цілком зможете зробити масаж обличчя самостійно. А от про те, як робити самомасаж правильно і які нюанси вам обов\’язково потрібно при цьому знати, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
Враховувати «ТАБУ» — Застосовуйте «Лайт-версію»

Існує кілька основних протипоказань для подібного масажу, ігнорувати які просто не можна. Так, якщо на вашому обличчі є якісь запалення і гнійнички, а так само при підвищеному зростанні волосся на обличчі від масажу краще відмовитися. Але не варто зневірятися: не все так погано! Виявляється, по суті, «лайт-версію» самомасажу ми робимо кожен раз, протираючи шкіру тоніком або наносячи крем. При наявності протипоказань намагайтеся обмежитися цими процедурами. Але й тут є свої нюанси: ваші рухи повинні слідувати уздовж шкірних ліній і не бути занадто сильними.

КРОК 2
Вибирайте правильну траєкторію
{PAGEBREAK}
Основа хорошого самомасажу — правильне слідування шкірним масажним лініям. Ця наука вимагає окремої розмови. Так, при масажі області чола рухатися потрібно від середини лоба до скронь, носа — від перенісся до кінчика, а потім до вушних раковин, підборіддя — від середини до мочок вуха по нижній щелепі, щік — по напрямку до вух. Трохи складніше йде справа з масажем очей. Так, потрібно вести свої пальці по нижньому і верхньому віку, причому в першому випадку рухатися потрібно від зовнішнього кута до внутрішнього, а в другому — навпаки.

Читати також:
Як доглядати за шкірою обличчя?

КРОК 3
Підготуйте обличчя

Перш ніж починати масаж, варто добре до нього підготувати своє обличчя. Для цього добре очистіть обличчя і нанесіть на нього живильний крем. Потім промокніть обличчя серветкою і почекайте, поки крем вбереться в шкіру.

КРОК 4
Збільште ефективність маслами

Незважаючи на те, що самомасаж сам по собі дає відмінні результати, його ефективність можна збільшити ще більше за допомогою звичайного ефірного масла, яке потрібно розтерти між долонь. Як варіант, косметологи рекомендують без застосування тонального крему просто змочити обличчя водою.

КРОК 5
Робіть масаж правильно
{PAGEBREAK}
Починайте самомасаж обличчя з області чола і поступово переміщайтеся до його нижньої частини. Ваші рухи можуть бути найрізноманітнішими — кругові рухи, погладжування, пощипування — проте пам\’ятайте про те, що робити все потрібно вкрай легко і обережно. Можна допомогти своїй шкірі розслабитися просто легко поплескавши по ній.

КРОК 6
Вибирайте правильний час

Щоб ефект від масажу був помітним, робити його потрібно кожен день. Найкращим часом для цього буде ранок і вечір після змивання денного макіяжу.

Як важко бути жінкою! Але наша краса складається з маленьких деталей, що створює нам квітучий образ. І масаж обличчя тут — не остання справа!