Як зберегти шлюб

Рано чи пізно проблеми починаються у кожної подружньої пари. Нетерплячі відразу біжать подавати заяву на розлучення, песимістично налаштовані люди залишаються разом, але їхнє подружнє життя перетворюється на низку нескінченних скандалів і докорів, а ось мудрі і люблячі пари намагаються пережити кризу і зберегти сім\’ю. Про те, як це зробити, ми сьогодні розповімо і вам.

КРОК 1
Розберіться з фінансами

Часто саме матеріальне питання стає яблуком розбрату в сімейній парі. Причому, як свідчать численні дослідження психологів, причиною скандалів найчастіше стає навіть не безробіття когось із подружжя або недостатньо висока зарплата, а різні погляди на те, скільки грошей і куди потрібно витрачати. На практиці виявляється, що скупердяї і марнотрати рідко уживаються разом, тому ще на етапі вибору чоловіка з\’ясуйте його ставлення до грошей.

Читати також
Як зберегти кохання?

КРОК 2
Налагодьте інтимне життя
{PAGEBREAK}
Виявляється, статева задоволеність партнерів прямо пропорційна сімейному щастю. Зрозуміло, сімейне життя дуже відрізняється від холостого. Саме отримавши офіційний статус чоловіка або дружини, ми починаємо нести відповідальність за сім\’ю і тут-то і починаємо розуміти наскільки божевільний ритм сучасного життя, що таке стреси і починаємо бігати білкою в колесі … Зрозуміло, сил на любовні втіхи залишається все менше і менше. Однак пам\’ятайте про те, що якими б втомленими ви не були, приділяти увагу другій половинці — ваш прямий обов\’язок. Тим більше, заняття любов\’ю не тільки вас зблизять, але і відмінно допоможуть зняти стрес. А досвід багатьох поколінь не втомлюється нам доводити, що чим більше сексу в сімейній парі, тим міцніше сам союз.

КРОК 3
Говоріть «чарівні слова»

Як тільки ми вчимося говорити, батьки розповідають нам про важливість «чарівних слів» — спасибі і будь ласка. І ми, виховані леді, невпинно з посмішкою на обличчі їх повторюємо всім і кожному, до тих пір, поки не вийдемо заміж. Тому що потім необхідність «люб\’язності» як би скасовується — по відношенню до близьких людей подяка повинна матися на увазі як би сама собою. Але як доводять численні дослідження, це величезна помилка. Так, подружжя, кажучи своїй половинці «спасибі» навіть за дріб\’язкові вчинки, щодня самі того не знаючи зміцнюють свою сім\’ю.

КРОК 4
Працюйте
{PAGEBREAK}
Пам\’ятайте: щасливий шлюб — це не відпочинок, а постійна робота на благо родини. Не забувайте про романтичні вечори і спільні перегляди улюблених фільмів, балуйте один одного приємними сюрпризами, словами — і приводів для розставання у вас буде набагато менше.

Ламати завжди легше, ніж будувати. Але, якщо постаратися, можна побудувати міцну і дружну сім\’ю, в якій панує щастя і розуміння. Любіть один одного — адже це так просто!