Як перестати багато їсти?

Багато жінок, що мають зайву вагу, задаються питанням, — як знизити кількість вживаної їжі? Все гранично просто. Головне зібрати волю в кулак, придбати маленькі тарілки і привчити себе до корисних звичок.

Основні правила стриманого харчування

1. Перед тим, як пообідати чи повечеряти, за 30 хвилин до прийняття їжі випийте склянку води. Вода частково заповнить шлунок, і ви з\’їсте менше, ніж зазвичай.

2. Перегляньте своє меню. Відмовтеся від усіх шкідливих продуктів, а саме від фастфуду, цукру та хлібобулочних виробів. Не вживайте занадто жирні продукти. Включіть у свій раціон більше рослинних і тваринних білків, овочів і фруктів. Замість білого хліба перейдіть на хліб з цілісно зернового борошна.
{PAGEBREAK}
3. Під час прийому їжі, як тільки ви відчули легку ситість, перестаньте продовжувати прийом їжі. Дієтологи рекомендують залишати обідній стіл з легким відчуттям голоду. Повірте, це дійсно працює.

4. Дуже часто людина починає їсти, якщо йому нудно і самотньо. Займіть себе чим-небудь. Замість того щоб наїстися шкідливої ​​їжі, сходіть в спортзал або відвідайте басейн. Це піде на користь. Влаштуйте прибирання будинку або просто сходіть погуляти на свіжому повітрі.

5. Є ще одна проблема, яка змушує постійно щось жувати. Це стрес і переживання. Пам\’ятайте, бутерброд з ковбасою не вирішить ваших проблем і не піде на користь вашому організму. Налаштуйте себе на позитив, зробіть те, що давно хотіли зробити або просто займіться собою і своєю красою.

6. Переглянете всі продукти, які містяться у вашому холодильнику. У мусорку можна відправити кетчупи, майонези та інші шкідливі продукти. Словом, приберіть все «смачненьке». Купуйте побільше фруктів, ягід, овочів. Це набагато корисніше цукерок.

7. Ще одне золоте правило — їжте часто, але маленькими порціями. Про це говорять всі фахівці. Дробний прийом їжі дозволить вам відчувати себе чудово протягом усього дня. А ось щільний обід або сніданок призведе тільки до сонливості і вічної слабкості.
{PAGEBREAK}
8. Заведіть блокнот, в якому робіть позначки, за з\’їдений день. За цими записами ви зможете провести аналіз того, що ви зробили не правильно і підкоригувати своє харчування.

На перший погляд може здатися, що правила складні й нездійсненні. Це не так. Зберіться і почніть прямо зараз. Адже хороше самопочуття і міцне здоров\’я потрібно кожній людині. Більше того, ви самі не помітите, як ваша вага почне знижуватися.