Як зробити топіарій з шишок » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити топіарій з шишок

Як зробити топіарій з шишок

Осінь - найкраща пора для збору природних матеріалів.У Останнім часом користуються популярністю прикраси для інтер'єру, зроблені своїми руками. Наприклад, топиарий оригінально буде виглядати в спальні або вітальні і стане хорошою альтернативою живим квітам. У цій статті ви дізнаєтеся як зробити топиарий з шишок і знайдете покрокове фото.

Як зробити топіарій з шишок


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Матеріали:
- картонна коробка
- кольоровий папір
- Пластмасова пляшка або форма
- Клей
- Шишки
- Бамбуковий килимок
- Мішковина
- Гілки
- Кулька з пінопласту
- Стрічки
- Аерозольна фарба
Топиарий з шишок, майстер-клас

Спочатку займемося підготовкою горщика для топіарія. Для цього візьміть пластикову пляшку з-під молока і обріжте горлечко. Вирівняйте краї пляшки.
Як зробити топіарій з шишок

Після цього візьміть кольоровий папір і виріжте з неї відрізок за формою дна пляшки. За допомогою гарячого клею приклейте його до дна.
Як зробити топіарій з шишок

Після цього приступите до підготовки килимка з бамбукових паличок, який буде виконувати функцію основного декору горщика для топіарія.
Як зробити топіарій з шишок

Для цього обріжте його так, щоб він злегка виступав за краї горщика з пляшки. Приклейте килимок зверху пляшки і приступите до подальшого декорування горщика. Відріжте шматочок мішковини і наклейте на дерев'яну поверхню, зверху приклейте зі стрічок бантик.
Як зробити топіарій з шишок

Візьміть кулю з пінопласту і кілька гілочок. Зробіть в кульці спеціальні отвори, заповніть їх клеєм і вставте гілки. Це буде основа для топіарія, на яку будуть приклеюватися шишки.
Як зробити топіарій з шишок


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Підготуйте шишки, вони повинні бути однакового розміру і бажано невеликими. Можете розібрати кілька шишок. Приклеюйте шишки так, щоб вони повністю покрили кулька з пінопласту і не було прогалин.
Як зробити топіарій з шишок

Після цього вставте топиарий в горщик, який можна заповнити гіпсом або землею. Зверху можете прикрасити горщик штучною травою.
Як зробити топіарій з шишок

Якщо ви хочете зробити саморобку у зимовому стилі, то пофарбуйте шишки аерозольною фарбою. Можна також використовувати штучний сніг у балончиках.
Як зробити топіарій з шишок

Додатково на шишки можете наклеїти намистини або приклеїти стрічки, все залежить від ваших побажань і творчого натхнення.

Сподіваємося що наша стаття про те як робити топиарий з шишок з майстер-класом була корисна і ви зможете зробити красивий виріб своїми руками. Бажаємо цікавого проведення дозвілля і творчих натхнень!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити топіарій з шишок
26-08-2015
Кулькість читачів: 3400