Як змусити себе відвідувати тренування?

Часом буває досить складно змусити себе виконати навіть найпростіші фізичні вправи. З\’являються різноманітні відмовки про те, що немає ні часу, ні сил. Походи в тренажерний зал відкладаються на наступний день. Проходять дні, і знову виникають причини для пропуску занять.

Щоб успішно переступити через свою лінь і почати займатися спортом, можна вдатися до декількох способів. За допомогою них вийти створити певну мотивацію, яка не дозволить пропускати тренування.

Як можна мотивувати себе?

Правильний вид спорту
{PAGEBREAK}
По-перше, необхідно правильно підібрати вид спорту. Небажання відвідувати тренування може виникнути не через лінь і втому, а через те, що не тим видом спорту було вирішено зайнятися. Тому, якщо тренування стали для вас нудні, одноманітні і складні, потрібно просто спробувати себе в іншому спортивному напрямку.

Слідкуйте за досягненнями

По-друге, слід ставити перед собою завдання, за допомогою яких можна відстежити досягнення. Спорт є досить трудомістким захопленням, яке вимагає багато часу. При цьому видимі результати не з\’являться в перші дні тренувань.

Щоб не перестати тренуватися з вини цієї причини, необхідно поставити певні орієнтири. Наприклад, слід придбати блокнот і почати записувати в ньому свої досягнення: скільки разів присіли, яка кількість стрибків була зроблено, скільки часу було витрачено на тренування і т.д.

Постійний моніторинг своїх результатів, а також деяке зростання, нехай навіть і не великі, сприятимуть регулярним заняттям.

Суміщайте приємне з корисним
{PAGEBREAK}
По-третє, слід спробувати поєднати спорт з іншими, не менш приємними заняттями. Дуже часто в тренажерних залах можна побачити тих людей, які в момент виконання вправ слухають музику. За допомогою неї досить просто зменшити моральну напругу.

Відповідно і спорт не буде викликати асоціації з втомою і тяжкістю. У результаті з\’явиться прагнення до регулярних тренувань.

Змагайтеся

По-четверте, можна влаштовувати змагання з друзями або бити чужі рекорди. Необхідно постійно покращувати і стимулювати результати. В іншому випадку перестануть рости м\’язи. Так як це досить важко, то слід спробувати влаштувати своєрідні змагання з друзями. При цьому можна змагатися у витривалості, у кількості виконаних вправ і т.д.

У тому випадку, якщо друзів поруч немає, то можна заздалегідь дізнатися їхні результати і рекорди. Після цього варто спробувати їх побити. Верхи майстерності вважаються змагання з самим собою.

Знайдіть однодумців

По-п\’яте, не слід займатися спортом одному. У тому випадку, якщо ви тільки почали відвідувати тренажерний зал, то все може швидко закінчитися. Особливо в тому випадку, якщо немає сили волі і бажання займатися. Саме тому слід спробувати ходити на тренування зі своїми друзями.

У тому випадку, якщо на вас час від часу буде хтось дивитися, то хитрувати буде просто соромно. На самому початку руху по шляху спорту небажання проявити себе негідно в спортивному залі здатне стати чудовою мотивацією.

Звикайте до режиму

По-шосте, не слід пропускати тренування. У спорті досить велику роль відіграє режим. Якщо був зроблений занадто тривалий перерив, то доведеться все починати заново. У тому числі знову змушувати себе відвідувати заняття.
{PAGEBREAK}
Контролюйте себе

По-сьоме, необхідно придумати методи контролю. Також завжди можна спробувати створити певні штрафи, які будуть стягуватися за невідвідування тренувань. Наприклад, якщо у вас є улюблене заняття, яке ви виконуєте кожен день, то в якості штрафу можна позбавити себе цієї радості.

Крім того, якщо є дівчина, то можна попросити її придумувати для вас покарання. Наприклад, із-за одного пропущеного тренування протягом тижня не можна буде доторкнутися до своєї коханої. Це послужить відмінним мотиватором.

У кожного своя мотивація

Кожна людина здатна знайти власні причини, за допомогою яких можна буде спонукати себе регулярно відвідувати тренування. Хтось вибирає спорт в цілях самооборони, хтось для зменшення ваги.

Деякі починають відвідувати тренажерні зали для того, щоб позбутися від болю в області спини. Ну а хтось просто для того, щоб довести і собі, і всім іншим, що він здатний не тільки сидіти перед телевізором або біля комп\’ютера, але і досягати певних вершин.

І ще, самим відмінним способом змусити себе відвідувати тренування — поставити перед собою мету. Якщо вона є, то і шукати додаткових коштів для мотивації не буде потрібно.