Як зберегти кохання?

Кожна людина — це індивідуальність, зі своїми звичками і характером, з особливим внутрішнім світом і поглядами на світ навколишній.

Саме тому, коли між двома людьми проскакує іскра симпатії та взаємного тяжіння, звана любов\’ю, так важливо, щоб довгий час серця обох закоханих горіли яскравим чистим вогнем, а не тліли вугіллям. З плином часу для багатьох подружніх пар питання про те, як зберегти любов, піднімається все частіше і частіше.

І чим старше взаємини або шлюб, тим більше приводів відновити меркнущіе почуття і подарувати відносинам друге народження. При цьому слід залишатися незалежним людиною, яка заслуговує любові та поваги. Ось лише кілька корисних порад, які відповідають на найактуальніше питання в подружніх стосунках. Отже, як же зберегти любов?

1. У відносинах між чоловіком і жінкою важливо відчувати один одного, однак при цьому залишатися окремими особистостями. Так, кожен з партнерів — це не просто половинки єдиного цілого, а дві повноцінних особистості, що злилися в єдину гармонію. Дуже важливо в цій гармонії бачити не тільки близької людини, а й себе. Неправильно повністю «розчинятися» в партнері, потрібно залишатися особистістю, цікавою для пізнання.

2. Для збереження глибоких почуттів необхідно щиро цікавитися своїм партнером. Близька людина — це не «прочитана книга», а «незвідана Всесвіт», яку можна пізнавати щодня. Повсякденна рутина змушує партнерів думати один про одного, як про щось тривіальному, давно відомому. Але кожен прожитий день додає нам досвіду, змінює нас. Тому з кожен світанком ми стаємо іншими. Пізнаючи один одного оновленими, ми зберігаємо інтерес до партнера, а значить, не перестаємо любити.

3. Ніколи не забувайте про себе. Не кладіть себе на «вівтар вашої родини», коханій людині не потрібна ваша жертва. Йому потрібні ви. Подаруйте близькій людині себе — свій гарний настрій і посмішку, свою увагу і тепло. При цьому виграють обидва партнери. Будьте щасливі. І улюблені.