Як змусити себе поважати?

За кожним успішним чоловіком стоїть бездоганний авторитет і повага. Людина, що заслужила повагу, користується популярністю і набагато швидше досягає поставленої мети. Уміння змусити себе поважати, заслужити чиюсь вдячність є невід\’ємною рисою кожної впливової і авторитетної людини. Людина, яку поважають, переважає завжди над іншими, його думка має більше значення і цінність. Але як же змусити навколишніх людей поважати себе?

Розвиток особистості

Намагайтеся весь час просуватися вперед, кожен день провести з користю для розвитку себе як особистості. Залежно від поставленої мети розробляйте необхідні навички. Запишіться на мовні курси, вивчіть правила етикету, займіться зміцненням свого здоров\’я.

Для наочності краще запишіть поставлені завдання і відзначайте, як тільки бажане буде досягнуто. Так, через певний час, озирнувшись назад, можна впевнено сказати, що це заслуговує на повагу.

Компетентність
{PAGEBREAK}
Крім всебічного розвитку і придбання додаткових навичок вкрай необхідно бути компетентним у своїй сфері діяльності, відмінно розбиратися в роботі. Навіщо безліч додаткових умінь, якщо абсолютно не розбираєтеся в основному ?! Будьте достатньо усвідомлені і навчіться правильно представляти свої знання.

Створіть собі імідж

Успішна людина завжди охайна і акуратна. Зовнішність завжди виступає в першій зерзі. Хто стане прислухатися до думки людини, яка навіть власні речі не може привести в порядок. Імідж авторитетної людини зазвичай досить простий, без особливої ​​помпезності і пихатості. Основна сила — внутрішній світ.

Репутація

Самоповага, імідж і репутація — основа побудови суспільних відносин і головний шлях до поваги. Заробити відмінну репутацію непросто. Тут потрібно діяти, ретельно продумуючи кожен крок.

Заробляти бездоганну репутацію можна тривалий час, а от зіпсувати її куди легше. Не поспішаючи, крок за кроком доводьте свою компетентність і старанність. Не бійтеся помилятися, намагайтеся не упускати можливості проявити себе в кращому світлі.

Правильна мова

Уміння правильно висловлювати свої думки допоможе змусити людей прислухатися до вас. Мова повинна бути поставлена ​​чітко, думки зрозумілі опонентові. Слухачі повинні швидко і безпомилково вловлювати суть думки, а не намагатися вибрати потрібну інформацію, тим самим істотно спотворюючи первинну думку. Для правильного і красивого викладу власних думок тренуйтеся перед дзеркалом, можете навіть відвідати кілька уроків з ораторської майстерності.

Будьте відкриті
{PAGEBREAK}
Говоріть лише про те, в чому добре розбираєтеся і орієнтуєтеся. Легке, невимушене спілкування підтримає, наприклад, тема про Вашу літню подорож, Ваших пристрастях у світі мистецтва, музики і кіно, відвідування тематичної виставки. Вільне та відкрите спілкування завойовує позицію «бути шановним».

Поважайте оточуючих

Навчіться шанобливо ставитися до оточуючих. Лише в такому випадку можна сміливо розраховувати на взаємність. Ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб вони ставилися до Вас. На взаємній повазі будуються тривалі й міцні відносини.

Хваліть оточуючих

Навчіться відзначати перваги, успіхи і досягнення оточуючих Вас людей. Така поведінка підкреслює Вашу повагу і особливе ставлення до конкретної людини, що в свою чергу викличе відповідну повагу до Вас.

Не лицемірте

Не намагайтеся догодити всім і кожному. Не варто говорити оточуючим лише, те, що вони бажають чути. Будьте гранично відверті у вирішенні проблем серед Ваших друзів, викликаючи конфліктуючі сторони на довірливу розмову. Відвертість неодмінно буде відзначена, як Ваша відмінна риса, сприяюча загального розташування оточуючих.

Почуття і самоконтроль

У конфліктній ситуації ведіть себе впевнено і непохитно. Тримайте концентрацію: прямий погляд в очі опонента, не моргайте. Чіткість мови і спокійний тон допоможуть з\’ясувати суть проблеми.

Рухи і жестикуляція мають бути виваженими. Іноді можна продемонструвати лють на обличчі й відразу ж впоратися з собою. Така поведінка змусить недоброзичливців обходити Вас стороною. Людина, яка вміє контролювати себе, заслуговує поваги.

Правильно підносьте переваги
{PAGEBREAK}
Виключіть раз і назавжди зі свого характеру таку неприємну якість як хвастощі, користі від них мало. Свої переваги найкраще проявляти в активних діях. Справа — краще і швидше змусить людей шанобливо ставитися до Вас.

Критика

Розумно приймайте критику. Намагайтеся визначити в критиці раціональне зерно і вперед працювати над собою. Уміння коректно сприймати критику обов\’язкова вимога до людини, яка вимагає поваги до себе.

Незалежність

Проявіть силу характеру, скажіть «ні» речам, які робите під впливом різних факторів. Станьте незалежним від професійного і соціального тиску. Цим Ви створите враження сильної людини, ставши об\’єктом для наслідування.

Лідерство

Якщо хочете змусити навколишніх людей поважати Вас, навчіться брати на себе ініціативу. Людина, здатна брати завдання і успішно їх виконувати, гідний поваги.

Домогтися поваги нескладно, якщо постаратися. Набагато складніше втримати його і примножити. Перш ніж, щось робити або говорити, завжди ретельно подумайте про отриманий ефекті, результати і наслідки.