» » Як реагувати на хамство?

Як реагувати на хамство?

Практично кожен день людям доводиться стикатися з хамством, причому абсолютно не обгрунтованим. Грубіянять в чергах, на вулиці, в транспорті, в різного роду установах, кабінетах, на роботі і т.д. Звідки з'являються хами і бажання нахамити. Адже кожен по-своєму сприймає хамство. Хтось пропустить «мимо вух» і через 5 хвилин навіть не згадає про це, а комусь на весь день зіпсується настрій.

Навіть не вдаючись до різнії літератури, стає ясно, хамство - доля невпевнених і закомплексованих людей. Найчастіше така поведінка притаманна людям, які абсолютно незадоволені своїм становищем життя. Таким чином, вони висловлюють свої комплекси, в надії хоч трохи самоствердитися.

Ще однією причиною хамства є висока самооцінка, зарозумілість і банальне невміння визнавати свої помилки. Людина розуміє, що вона не права, але визнавати це дуже не хоче, тому і вибирає тактику нападу, яка попросту є самим натуральним хамством. Виходячи з того, що хамство, по-великому рахунку, це проблема того хто хамить, то і ставитися треба відповідно.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як реагувати на хамство?
8-09-2015
Кулькість читачів: 1981