Як долучити свою дівчину до спорту?

Всі ми звикли не думати про щось заздалегідь. Нам часто здається, що те, що є зараз, буде у нас завжди. Це відноситься і до молодих дівчат, у яких ідеальна фігура. Багато з них не думають про те, як вони будуть виглядати через кілька років, занадто пишаються своїми формами і не усвідомлюють важливість роботи над собою для збереження ідеального тіла.

Дівчата не повинні забувати, що фігура — це один з найважливіших параметрів, за яким чоловіки їх оцінюють. А молоді люди, які турбуються, чи буде їх половинка так само прекрасно виглядати через кілька років, можуть зробити деякі заходи, з метою підштовхнути свою дівчину до походу в спортзал, наприклад:

— сказати, що це зробить її фігуру ще більш прекрасною;
— сказати про важливість фітнесу для нашого здоров\’я;
— сказати, що у неї недостатньо сили волі. Порадити їй ходити в спортзал після роботи, щоб підвищити свою сексуальну активність;
— привести в приклад інших молодих дівчат, які розуміють важливість походу в спортзал.
{PAGEBREAK}
Безумовно, такі спроби ні до чого не приведуть, а тільки лише завдадуть шкоди вашим відносинам з дівчиною. Потрібно спробувати навести більш реальні аргументи, щоб підвищити мотивацію працювати над фігурою. Наприклад, можна запропонувати почати піклуватися про своє здоров\’я і фігуру разом. Не буває швидких змін, доведеться рухатися маленькими кроками. Сходіть на прогулянку в парк, подивіться на велосипедистів. Можна використовувати прийом і сказати, що недавно ви бачили сайт, на якому можна придбати велосипеди. Натякніть, що вам було б дуже приємно кататися з нею на велосипеді по вечорах.

Складно знайти дівчину, якій такий підхід не сподобається. Скоріше всього і ваша дівчина із задоволенням погодиться на таке спільне проведення часу. Не забувайте, все залежить від ваших зусиль, завзятості і бажання. Мало просто агітувати дівчину займатися спортом. Вона незабаром закине цю справу. Але якщо ви підтримаєте її в таких починаннях, їй буде легше чисто психологічно.

Вечірні прогулянки в парку на велосипеді можуть підштовхнути вашу дівчину на те, щоб продовжити піклуватися про фігуру, піти у фітнес клуб. До речі, у багатьох спортивних клубах є сімейні абонементи, що може також мотивувати вашу дівчину.

Тепер залишилося тільки відповісти на питання — а чи хочете ви, щоб ваша дівчина зайнялася спортом так сильно, що навіть готові спостерігати за нею з сусідньої бігової доріжки?