Як нестандартно використовувати зубну пасту » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як нестандартно використовувати зубну пасту

Як нестандартно використовувати зубну пасту

Це, здавалося б, самий звичний засіб щоденної гігієни, а може стати в нагоді в багатьох життєвих ситуаціях, якщо знати його корисні властивості.
 
 
 До складу зубної пасти додають протимікробні речовини, тому вона може допомогти з загоєнням прищів і запалень на обличчі, а також їй можна обробити порізи або ранки в похідних умовах, якщо немає під рукою інших антисептиків. Можна також скористатися нею в якості дезодоранту, розтерши пахвами шматочок пасти розміром з сірникову головку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Завдяки вмісту м'яти і ефірних масел зубна паста знімає свербіж від укусів комах, а також гояться порізів, допоможе вона і позбавити ваші руки від стійкого запаху риби або часнику. Під силу їй і пом'якшити сильний біль від опіку.
 
Стара зубна щітка плюс паста - відмінний спосіб відчистити ваші нігті до блиску. А гелева паста може стати в нагоді в якості моделювання зачіски гелю для волосся.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

За допомогою зубної пасти можна навести чистоту в таких важко очищаючих місцях, як клавіші піаніно або дверцята духовки. А ще їй під силу видалити неприємний запах з дитячих пляшечок, повернути блиск ювелірних виробів і вивести сліди від олівців або фломастерів з пофарбованих стін.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як нестандартно використовувати зубну пасту
1-08-2016
Кулькість читачів: 1510