Як використовувати апельсинову шкірку » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як використовувати апельсинову шкірку

Як використовувати апельсинову шкірку

Після того, як ви поласували соковитими апельсинами, не поспішайте викидати їх шкірку. Багато чим вона може стати в нагоді ... Про користь апельсинової шкірки людям відомо вже давно. З появою цитрусів в нашій країні, наші громадяни навчилися використовувати шкірку собі на користь. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про деякі способи використання апельсинової шкірки з користю.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


- Вирішили спекти торт? А чому б не додати йому легкий цитрусовий присмак? Змішайте тісто з перемеленою в м'ясорубці апельсиновою шкіркою. Повірте пікантний смак вашого торта гідно оцінять.

- Апельсіновая шкірка допоможе вам у боротьбі з міллю. Крім цього вона наповнить ваші шафи приємним ароматом. Що для цього потрібно? Приготуйте апельсинові «гудзики». Виріжте ножем або ножицями кола з апельсинової шкірки. Візьміть жменю гвоздики і застроміть її в апельсинові кола по всій поверхні. Після цього підвісьте ці «гудзика» на нитці в коморі або шафі. Якщо вішати не зручно, просто покладіть в кутку полички.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

- Замучили настирливі мурахи? Змішайте у блендері кілька апельсинових кірок зі склянкою теплої води до отримання однорідної маси. Повільно лийте цей розчин на мурашник, мурашки швидко покинуть вас, перемістившись подалі. Якщо мурашників кілька - виконайте цю процедуру над кожним. Ефективно і куди безпечніше всяких отрут.

- Апельсіновая шкірка добре горить. Для розпалювання каміна або печі, кращого матеріалу ви не знайдете, як висушена апельсинова кірка. Сушений цукат - це набагато кращий розпалювач, ніж папір або кора дерева. Від неї не тільки виходить приємний аромат, але вона і довше горить завдяки вмісту в ній пальним ефірним оліям.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

- Нема покою від комарів? Замість того, щоб купувати комарекс, натріть відкриті ділянки тіла свіжої шкірки апельсина або лимона і забудьте про комарів. Кровососи просто не виносять ці аромати і намагаються уникати їх.

Як бачите апельсинова шкірка, набагато корисніше, ніж ви могли подумати на перший погляд. Не варто нехтувати нею, а краще використовуйте весь її потенціал.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як використовувати апельсинову шкірку
26-11-2015
Кулькість читачів: 2245