» » Як позбутися запаху поту у взутті

Як позбутися запаху поту у взутті

Всім відомо, що запах, який секретують черевики вивести досить складно. Кожен з нас хотів би, щоб ця проблема обходила його стороною. Бо неприємний запах з взуття може стати причиною багатьох незручних ситуацій, та й в цілому він не приємний навіть для самого себе. Як прибрати неприємний запах з взуття? Давайте сьогодні розбиратися в цьому питанні разом.

Для початку давайте розберемо, що є причиною появи запаху? Головна причина появи запаху - потіння ніг, якщо ви проводите у взутті довгий час .. За цей час ноги потіють, піт вбирається в шкарпетки і взуття, що і є головним джерелом неприємного запаху, який зберігається, навіть якщо ви знімаєте взуття. І якщо позбутися запаху можна просто помивши ноги, то запах з взуття вивести набагато складніше.

Але перш ніж намагатися позбутися неприємного запаху з взуття, давайте спочатку розберемося з ногами. Є випадки, коли вам просто марно боротися з запахом, поки ви не позбудетеся від причин підвищеного потіння ніг. Це можуть бути грибки, а може бути таке захворювання, як гіпергідроз, ми писали про нього в одній з попередніх статей.

Якщо ж з ногами все гаразд, то для позбавлення неприємного запаху з взуття ви можете застосовувати поради, наведені нижче.

- Перш за все звертайте більше уваги на те, як ви миєте ноги. Приділяйте більше уваги місцям між пальцями, саме в цих місцях найсприятливіше місце для розвитку мікробів і бактерій. Ретельно витирайте ноги, перш ніж одягати шкарпетки.

- Намагайтеся уникати носіння синтетичний шкарпеток, віддавайте перевагу бавовняним. Ноги в них потіють набагато менше.

- Одним з найпростіших і розповсюджених способів, як позбутися неприємного запаху з взуття є використання лляного мішечка з порошком кориці і гвоздики. Покладіть такий мішечок на кілька годин у взуття і неприємний запах швидко зникне.

-Ще одним способом боротьби зі смородом є використання перекису водню або марганцівки. Змочіть вату або бинт цим розчином і промокніть акуратно зсередини взуття будь-яким з перерахованих вище засобів і запах зникне. У боротьбі зі стійким запахом використовуйте цю процедуру кілька разів.

- Також в боротьбі з неприємним запахом з взуття можна використовувати харчову соду. Цей білий порошок дуже добре поглинає різні запахи. Насипте соди безпосередньо у взуття і залиште на ніч. Щоб позбутися порошку у взутті було легше, прокладете під низ на устилку марлю, яку можна буде просто на ранок взяти разом з содою і викинути.

- Також для боротьби з неприємним запахом рекомендується виймати устилки на ніч, і по можливості прати їх. Адже вони також вбирають запах поту і є джерелом смороду.

- Зараз у магазинах з'явилося дуже багато освіжувачів для взуття, які борються з неприємним запахом і його зухвалими бактеріями. Досить просто розпорошити з балончика вміст на взуття і дати висохнути повністю.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як позбутися запаху поту у взутті
11-11-2015
Кулькість читачів: 2575