Позбавляємося від запаху цигарок в кімнаті

У людей яку не курять запах цигарок викликає неприязнь або взагалі огиду. І труднощі в тому, що від нього досить проблематично позбутися. Цей запах швидко в\’їдається в навколишні предмети, одяг, оздоблювальні матеріали, меблі.

Щоб позбутися запаху цигарок, знадобиться наступне: пахощі, ароматичні свічки, кава, лавровий лист, рушники, столовий оцет, нашатирний спирт і ефірні масла.

Інструкція.

1. Для початку необхідно провести генеральне прибирання. Тютюновий дим першим ділом просочує тканини, тому потрібно випрати всі покривала і штори. Також варто дістати всі речі і провітрити їх на свіжому повітрі. Якщо через пару годин запах не зникне, то речі потрібно випрати. Все постільні приналежності слід ретельно вибити на вулиці. Оббивку меблів потрібно протерти серветкою, попередньо змоченою в ефірному маслі.

Як позбавитися від поганого запаху в автомобілі?

2. Всі поверхні, які підлягають вологого прибирання, необхідно ретельно протерти. У тазик потрібно налити теплу воду з наступним додаванням в неї невеликої кількості столового оцту або ж нашатирного спирту. Обидва цих засоби прекрасно борються з неприємними запахами. При цьому краще включити кондиціонер або відкрити всі вікна, щоб був вільний приплив свіжого повітря.

3. Великі рушники і простирадла необхідно прополоскати в чистій воді і розвісити по квартирі. Після їх висоханія потрібно повторити цю дію ще раз.

4. Попільничку також слід ретельно вимити, насухо витерти і підпалити в ній лавровий лист. Цю процедуру необхідно проводити щодня, поки запах повністю не зникне. Також не зайвим буде пройтися з підпаленим лавровим листом по всій квартирі.

5. В автомобілі запах тютюну можна усунути за допомогою оцтової кислоти. Одну столову ложку оцту необхідно розвести в склянці води і залишити отриману суміш в автомобілі на всю ніч. Вранці запах повністю випарується.

6. Також всім відомо, що кава прекрасно поглинає будь-які неприємні запахи. Необхідно заварити 1 столову ложку кави в 100 мл киплячої води. Після цього гущу потрібно вилити в плоску тарілку і залишити в кімнаті на кілька годин. А ще можна застосувати активоване вугілля. Необхідно зробити те ж саме, що і з кавою (викласти пару таблеток на тарілку: вугілля має адсорбуючі властивості).

7. І, нарешті, необхідно запалити пахощі і ароматичні свічки. Таку процедуру потрібно проводити щовечора. Краще підібрати якийсь ненав\’язливий запах, який буде вам приємний. Також можна додати кілька крапель ефірного масла на лампу розжарювання. У міру того, як лампа буде нагріватися, аромат буде перекривати запах сигарет.