Чим корисний планшетник

Планшетник (або планшетний комп\’ютер) — це, в першу чергу, компактність, мобільність і зручність. З ним можна вільно переміщатися без прив\’язки до робочого місця чи дому, при цьому будучи постійно на зв\’язку.

Сенсорний
дисплей планшетного комп\’ютера, дозволяє працювати з клавіатурою і
мишкою, або без них, а виключно за допомогою стилуса або пальця.
В принципі, якщо застосовувати мишу і клавіатуру, планшетник ні в чому не поступатиметься звичайному стандартному комп\’ютеру. Найбільшу зручність, він подарує тим, хто проводить більшу частину свого часу в інтернеті. Тут швидкість роботи і підключення істотно вище, ніж чим, наприклад, у смартфона. Також планшетник украй зручний в ролі ігрової приставки.

Варто
відзначити, що на планшетному комп\’ютері можна переглядати відеозаписи
та фільми, слухати музику, відслідковувати новини в Інтернеті, проводити
презентації, читати електронні книги, редагувати тексти, працювати з
документами та ін. Безумовно, для цих же цілей чудово підійде і ноутбук,
однак компактність
і легкість планшетника з портативним комп\’ютером не зрівняється. Крім того, він зручний в обігу, та й пересуватися з ним набагато простіше. Планшетний комп\’ютер пригодиться в діловій поїздці, в подорожі, адже з
його допомогою можна проводити переговори і презентації в абсолютно
будь-яких умовах.

 І тим не менш, на сьогоднішній день, планшетники сприймаються споживачами як гламурний девайс. Це можна пояснити вартістю пристрою. Втім, коли ціна на нього стане трохи нижче, він перейде в розряд обов\’язковий і необхідних речей.