Як відмити душову кабіну » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як відмити душову кабіну

Як відмити душову кабіну

У багатьох будинках встановлюють душові кабіни, оскільки вони зручні і дуже економлять місце. Але разом з придбанням виникає питання, чим мити душову кабіну, і як підтримувати її чистоту. Тільки на перший погляд це легке завдання. Насправді миття кабінки для купання є відповідальним процесом.

Особливості душових кабінЗавдання ускладнюється тим, що в душовій кабіні треба помити не тільки нижню частину, а й стіни по всій їх висоті. Таким чином, площа оброблюваної поверхні збільшується. За своєю будовою душові кабіни можуть відрізнятися. Є бокси, в яких всі стінки гладкі, зроблені з пластику. Є кабінки, які прибудовуються до стіни. У них зазвичай підлога і дві бічні стінки викладені плиткою.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Оскільки в кабінці в процесі миття дуже тепло і волого, в ній часто заводиться цвіль. Щоб цього не сталося, душову треба провітрювати після купання. А коли будете чистити її, особливу увагу приділяйте стиках керамічних плиток, кутах і закутках.

Якщо вода у вашому регіоні дуже жорстка, то непогано буде зганяти її за допомогою гумового скребка після кожного прийняття душу. Так ви зможете уникнути інтенсивного утворення вапняного нальоту. А наліт, як відомо, чистити дуже складно.

Лійка від душу найшвидше покривається нальотом, в підсумку отвори забиваються, і вода погано проходить. Щоб почистити лійку, найкраще відкрутити її, розібрати і замочити на пару годин в столовому 3% оцті.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Послідовність дій


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як відмити душову кабіну
1-10-2015
Кулькість читачів: 7405