Як забрати будівельний пил після ремонту

Після ремонту, проведеного в квартирі, на підлозі часто залишається велика кількість будівельного сміття і пилу. Це можуть бути вапняний наліт, залишки цементу, піску і інші забруднення, які досить важко видалити з поверхні. Для того, щоб прибирання було ефективним, потрібні перевірені дієві методи.

Поради з прибирання

Для того, щоб згодом було легше прибирати бруд, перед початком ремонту потрібно накрити всю площу приміщення поліетиленом великого розміру або газетами. Це дасть можливість захистити підлогу від великої кількості бруду і легше відмити його згодом.

Якщо ви використовуєте спеціальні засоби для чищення, надіньте рукавички, так як в чистячих розчинах багато хімічних речовин, агресивно діють на шкіру.

Присохші до підлоги шматки цементу, алібастру і інших матеріалів обережно відскоблити за допомогою шпателя, після чого змочіть плями, що залишилися від них, вологою ганчірочкою.

Прибирання забруднень з ламінату та паркету повинно відбуватися з використанням тільки спеціальних засобів, призначених для цих покриттів.

Прибирання приміщення повинно проводитися в такому порядку:

— Зберіть великі шматки будівельного сміття;

— Віником, змоченим у воді, кошторисі основну бруд, починаючи з кутів;

— Вимийте підлогу мокрою ганчіркою, використовуючи велику кількість води;

— Поміняйте воду і добре промийте все ще раз з використанням миючого засобу;

— Повторіть процедуру кілька разів, часто міняючи воду.

Відмиваємо забруднення

Для того, щоб відмити гіпсовий або вапняний пил і різні забруднення будівельного характеру, що залишилися після ремонту, є кілька ефективних способів.

— Будівельний пил добре забирається розчином рослинного масла. Влийте в теплу воду кілька столових ложок олії і    перемішуйте. Вимийте кімнату, потім вилийте відро. Потім помийте все розчином з невеликою кількістю оцту. В кінці прибирання добре промийте всю площу чистою водою.

— Щоб відмити кімнату після ремонту, використовуйте звичайну сіль. Спочатку помийте всю площу водою з додаванням будь-якого миючого засобу. Поміняйте воду і додайте в відро приблизно півсклянки солі. Після миття з сіллю протріть підлогу чистою водою.

— Прибрати будівельний пил після ремонту допоможе перманганат калію (марганцівка). Розведіть трохи порошку в воді, щоб вийшов яскравий рожевий колір. Ретельно промийте приміщення.

— Для того, щоб прибрати будівельний пил, можна використовувати гас. Приблизно сто грам гасу налийте у відро з водою. Вимийте всю площу підлоги. При необхідності промийте його ще раз.

— Відмити підлогу від будівельного пилу можна за допомогою універсальних засобів для чищення поверхонь (Domestos, Amway). Розведіть за інструкцією засіб в теплій воді. Вимийте всю забруднену площа. Після цього протріть чистою водою.

— Щоб прибрати різний бруд після ремонту, можна застосувати спеціальні миючі очищувачі для підлог (Містер Мускул або Містер Пропер). Розведіть їх так, як вказано в інструкції і ретельно вимийте брудні поверхні. При необхідності повторіть операцію.

— Для того, щоб прибрати гіпсову і вапняну пил, існує спеціальне засіб для чищення Probel, яке можна купити в господарських та будівельних магазинах. Розведіть його з теплою водою відповідно до інструкції. Добре промийте забруднене покриття, після чого змийте чистою водою.

Прибирання дерев\’яних поверхонь

Підлоги з дерев\’яних матеріалів потребують особливого догляду. Дуже красиві ламінатні і паркетні підлоги вимагають дбайливого догляду за собою. При попаданні великої кількості вологи вони можуть бути піддані деформації. Щоб відмити такі поверхні, використовуйте наступні способи: 

— Якщо у вас вдома підлога з натурального дерева, з фарбованих дерев\’яних дощок прибрати забруднення можна за допомогою розчину нашатирного спирту. Розведіть його у воді з розрахунку 1 столова ложка на літр води. Ретельно промийте дерев\’яне покриття.

— Щоб відмити підлогу з ламінату після ремонту, використовуйте спеціальні миючі засоби для ламінатної поверхні. Після їх застосування вона буде блищати і пахнути свіжістю. Краще застосувати для миття такого покриття ганчірку з мікрофібри. Не використовуйте занадто багато рідини, щоб поверхня не деформувалася.

— Прибрати будівельний пил з паркетної підлоги можна за допомогою спеціальних очищувачів для обробки паркету, які продаються в будівельних магазинах. Протріть паркет вологою ганчіркою, змоченою в розчині. Слідкуйте, щоб надлишки вологи не потрапляли на паркет, так як він може зіпсуватися. Після використання розчин не змивайте, так як стать буде покритий захисною плівкою, що надає блиск.

Скориставшись цими порадами з прибирання приміщення, ви зможете ефективно видалити забруднення, що залишилися після проведення ремонту. Застосувавши ці перевірені методи, ви змусите сяяти чистотою будь-яку поверхню.