Як акуратно І компактно скласти пакети

Без пакетів в житті складно обійтися. Їх купують спеціально для різних побутових потреб, але більшість пакетиків потрапляють в будинок разом з продуктами та одягом і застосовуються повторно. Щоб пакети легко було знайти в потрібний момент, треба навчитися складати їх і зберігати.
 
Складання трикутником

У багатьох бували ситуації, коли шукаєш не пом\’ятий і не рваний пакет і ніяк не можеш знайти. Щоб такого надалі не траплялося, всі пакети в будинку треба акуратно скласти. Зробити це зовсім нескладно.
Візьміть в руки пакет і розрівняйте на столі або підлозі.
Складіть навпіл уздовж довжини. Зробити це треба 2 рази, щоб вийшла вузька смужка.
Загніть нижній кут у смужки і продовжуйте складати трикутником, загортаючи його то вліво, то в право.
В результаті у вас утворюється пухкий куточок, який займає зовсім мало місця.
Якщо пакет з ручками, то їх можна заправити всередину куточка. Такі маніпуляції треба провести з усіма вживаними пакетиками. Утворилися трикутники можна зберігати в спеціальній пакетниці, в ящику столу або картонній коробці.
Скочування в трубочку
Ще простіше скачати тонкий пакет-майку в трубочку. Для цього необхідно розрівняти його, зробити плоским і акуратно скласти в вузьку смужку, точно так, як в способі складання трикутником. Далі цю смужку треба намотати на два пальця, а ручки обернути щоб навколо утворилася трубка.

Після того як ви скотите всі тонкі пакети, вони будуть займати значно менше місця. Їх можна зберігати в банці з-під чаю або в будь-який інший ємності з кришкою. У потрібний момент пакувальний матеріал завжди буде під рукою.
Якщо пакети великі і жорсткі, то можна скласти навпіл і поставити в одну коробку рядком. Одночасно треба проводити огляд і відразу ж викидати діряві або сильно забруднені екземпляри. Імовірність того, що ви їх повторно будете використовувати, прагне до нуля.
 
Ніколи не зберігайте пакети, в яких лежало м\’ясо або риба. Вони будуть поширювати неприємний запах і можуть стати джерелом розмноження бактерій. Перевіряйте, щоб усередині не було залишків їжі, крихт, вологи. Від цього всередині може заводитися цвіль і комахи.
Накопичувачі
Є спеціальні накопичувачі для пакетів, які дозволяють їх компактно зберігати і легко діставати один за іншим. Такий накопичувач можна купити в магазині або зробити з порожньої коробки з-під паперових рушників для рук. У коробці є вузький отвір, що дозволяє діставати серветки.
необхідний скласти пакет в вузьку смужку і засунути його в коробку так, щоб виглядали тільки ручки;
наступний пакет плоско складають, простягають через стирчащі ручки попереднього і засовують в коробку, знову залишаючи зовні тільки ручки;
процес повторюється, поки коробка не буде заповнена або поки не закінчаться пакети.
Накопичувачі можна зшити з яскравих клаптиків або зв\’язати у вигляді довгої труби. Один кінець труби повинен бути вільним, а в інший вшивається гумка, яка не дає вмісту випасти назовні. Пакети в них засовують з одного боку, а дістають з іншого.
Накопичувач з пляшки

Непотрібні пакети можна компактно скласти в пластикову пляшку. Якщо придивитися, то вона схожа на відмінний накопичувач, треба тільки зрізати дно. Чим більше в будинку пакетиків, тим більше буде потрібно пляшка. Зазвичай використовують ємність на 2 літри.
 
Для зручності горлечко теж відрізають, щоб розширити отвір, а краю затирають наждачним папером. З широкої сторони пакети засовують в пляшку, а з вузького боку їх дістають. Виходить своєрідний дозатор, яким зручно користуватися і зберігати на полиці кухонної шафи
Ще зручніше буде, якщо прикріпити таку пляшку з внутрішньої сторони дверцят мийки. Зробити це можна за допомогою двостороннього скотча. Там, під мийкою, зазвичай коштує відро для сміття. Можна буде діставати старий пакет і відразу ж використовувати його за призначенням, тобто для сміттєвого відра.