Як навчитися швидко друкувати?

Сьогодні комп\’ютеризація всюди постійно зростає і дуже важливим навиком для багатьох є швидкий набір текстів. Спеціально для сайту корисних порад www.dausovet.com, вирішив написати статтю, де дам кілька корисних порад для збільшення швидкості набору тексту.

Найшвидшим методом набору тексту, на думку експертів, є сліпий десятипальцевий метод. Тільки чому він називається десятипальцевий мені не зовсім зрозуміло, оскільки в основному використовуються восьмій пальців.

Великі пальці можете використовувати для натискання пробілу і краще жати пробіл двома великими пальцями одночасно, щоб потім зі спокійною совістю могли хвалитися, що володієте сліпим десятипальцевим методом набору тексту.

Та й в кінці навчання не забудьте зав\’язати очі, щоб не підглядати. Вам може здається, що я жартую, але насправді я впевнений, що будь-яка людина, яка володіє десятьма пальцями може при бажанні навчитися цьому.

Є кілька програм, які допоможуть навчанню (Stamina, VerseQ, Time Speed, TypingDr і т. д.), Особисто я волів безкоштовний клавіатурний тренажер Stamina (stamina.ru спасибі творцям). Рекомендую завантажити і встановити її прямо зараз.

Основне положення пальців на клавішах «фива» і «ОЛДЖ». У більшості клавіатур на клавішах «А» і «О» є спеціальні горбки, які допомагають знаходити їх на дотик.

Постарайтеся запам\’ятати положення всіх клавіш з самого початку, хоча у багатьох це приходить поступово під час тренувань.

Приділяючи тренуваню всього 30 хвилин в день, ви поступово будете помітно збільшувати швидкість набору. Але при наявності великої кількості вільного часу, можете тренуватися і більше.

Спочатку ви будете набирати повільно, можливо, двома пальцями буде виходити швидше, але з часом швидкість набору зросте багаторазово, якщо не кинете тренування.

Деякі люди кажуть, що треба намагатися і потрібна посидючість. Але, по-моєму, тренування за допомогою програми Стаміна цікавіше, ніж ігри та соціальні мережі в яких багато людей безглуздо вбивають безцінний час.

Що може бути цікавіше розвитку нового корисного навику?

Вдачі в тренуваннях!

Потім можете похвалитися результатами в коментарях.