4MAN — Чоловічі подарунки, які треба здобути!

Все починалося у 2017 році. Нас було двоє, і ми хотіли зробити вибір подарунків для чоловіків максимально простим і водночас зручним. На той час у продажу почали з’являтися подарункові набори для жінок, а ось жодних аналогів для чоловіків якось не було.

Ось така нехитра, начебто, ідея. А як реалізовувати? Подарункові бокси для жінок вже були на ринку, був стандарт. Для чоловіків цей стандарт довелося вигадувати.

З ЧОГО МИ ПОЧАЛИ?

Ми почали шукати варіанти презентів, які б підходили саме для сильної половини людства. І знайшли: якраз у цей час за кордоном з’явилися спеціальні подарункові набори, які лягли в основу нашої ідеї.

Творчо адаптувавши їх та врахувавши наш менталітет, ми запустили власний проект. Перші набори https://4man.in.ua/manbox/ — їх було всього 10-12 штук — ми збирали буквально на коліні, в супермаркеті. Ящики, які стали нашою «фішкою», на той момент були поганою якістю, а логотип виглядав відверто сумно.

ХТО ВИНЕН? ЩО РОБИТИ?

Що нам допомогло? Напевно, що ми вдвох особисто займалися всіма етапами. Поступово виникло розуміння того, як це має виглядати насправді. А тепер уже справа техніки – точніше, постачання.

З’явилися якісні ящики, які ми і пропонуємо зараз, виникла ідея забивати їх цвяхами та прикладати до подарунка брухт. Потім, коли команда збільшилася, почали з’являтися інші набори, зокрема у картонних коробках. Це, звичайно, не так ефектно, зате дещо дешевше.

Виросла якість не лише «оболонки», а й вмісту – адже ми не просто вибираємо постачальників, а ще й перевіряємо кожен товар, щоб клієнт отримав лише найкраще.

Нещодавно ми упустили можливість зібрати власний подарунковий набір тут https://4man.in.ua/manbox/, адже про це просили клієнти. А ще з’явилися подарунки для прекрасних дам.

Зараз ми активно працюємо над розширенням асортименту, перетворили доставку на частину сервісу, забезпечуючи максимальну швидкість транспортування товару покупцеві та просуваємось на ринку всіма доступними способами.

Про нас дізнається все більше людей, збільшується кількість замовлень, але планку якості ми тримаємо на тому ж високому рівні, що й раніше. Про це говорять відгуки: 91% задоволених клієнтів, які поставили оцінку від 8 до 10.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *