Що тобі подарувати на Новий рік

Настає Новий рік.

Це найулюбленіше свято людства. Це свято сімейне. Всі ми щось чекаємо в Новому році: діти солодощі та всього самого найкращого, молодь — любові, сімейні — щастя. здоров\’я, благополуччя. І все це — подарунки долі.

Що нам потрібно очікувати цього року? Це приховано від наших поглядів, але так хочеться, щоб все було добре, щоб всі рідні і близькі були здорові, щасливі та успішні.

За китайським календарем приходить рік дракона. Приходить він 23 січня з початком молодого місяця. Більшість з нас вважають початок його 1 січня. Що не зовсім правильно, бо в цей час роком управляє ще попередня тварина і не треба його ображати.

В даний час, ми знаходимося напередодні Нового року. А це — свято веселе і вічне. Цілих 12 місяців ми очікуємо його і сподіваємося на краще. Настав час, коли ми замислюємося над питанням подарунків коханим і близьким. Деяким людям приємно отримувати подарунки, а іншим — дарувати.

Спочатку
ми засвоїмо кілька правил, що категорично дарувати не можна в цей
непростий рік: все, що пов\’язано з вогнем, адже
це привілей самого дракона і не треба його злити.
Не можна дарувати сувеніри, значки, картини і новорічні листівки, де б зображувався вогонь. Не можна дарувати свічки, нехай навіть ароматичні, запальнички, якими б гарними і дорогими вони не були.

Щоб
не відлякати від себе удачу, успіх, фінансовий достаток, які обіцяє
дракон, не купуйте і не даруйте сувеніри у формі кинжалів, ножів
(мисливські, садові та ін.).
Не даруйте предмети з гострими краями.

Пам\’ятайте, що дракон ревнивий і трохи жорстокий.

Слово «годинник» в китайській мові співзвучне зі словом, яке сумне у будь-якого народу. Це слово «похорон», «поховання».

Краще не дарувати символ швидкоплинного часу. Але, загалом-то, це справа кожної людини, що дарувати. Головне, щоб обдаровуваний був задоволений.

Все-таки ми не китайці і НАШ новий рік ще — не рік дракона і 1-го січня Ви можете дарувати все, що завгодно. Не треба сліпо наслідувати традиціям іншої культури.

З наступаючим святом Вас дорогі панове-товариші! Щасливого Нового року.

Успіху і успіхів Вам у всьому. Головне — бережіть і зміцнюйте своє здоров\’я. Решта додасться.
 
Інші корисні поради: