Новорічний магніт на холодильник

Наближається Новий рік. І як завжди в голові тільки одне питання «Що ж подарувати тому або іншому?». Знахідкою стане ідея виготовлення своїми руками магніту на холодильник.

Індивідуальний подарунок ручної роботи у всі часи буде цінуватися дуже дорого. Крім того, що ваші подарунки будуть оригінальні, так що можна вбити відразу не двох, а трьох зайців.

Матеріал для виготовлення магнітів викидний, можна сказати, непотріб, який просто шкода викинути. Це вже другий заєць — утилізація сміття. А третій заєць — економія! Виготовлення милих магнітиків коштуватиме в сущі копійки.

Що вам знадобиться для виготовлення магніту на холодильник:
• Зіпсовані компакт-диски.
• Клей з блискітками для декору.
• Роздруківка малюнка або підходяща за тематикою серветка.
• Клей ПВА.
• Лак.
• Магніт.
• Ножиці.
• Суперклей або термопістолет.
• Інші декоративні елементи на ваш розсуд.

Новорічний магніт на холодильник

Виготовимо магніт на холодильник своїми руками:

{PAGEBREAK}
1. Готуємо диск. Звичайно, клеїти ви будете не на дзеркальну сторону. Спочатку попередньо знежирте поверхню, видаліть написи або наклейки. Для того щоб малюнок було якомога яскравіше видно, поверхня, на яку ви наносите зображення повинна бути пофарбована в білий колір. Попросту зробіть базовий шар з білого паперу і дайте йому висохнути. Також ви зміцните отвір і обраний вами малюнок не «провалиться» посередині.

Новорічний магніт на холодильник

2. Далі, нанесіть шар ПВА, і акуратно, допомагаючи собі пензликом, розмістіть обраний вами малюнок. Якщо це малюнок на серветці, то відокремте всі шари залишивши тільки один з малюнком. А якщо це роздруківка, то ви повинні зробити папіртонкішим, не пошкодивши при цьому зображення. Роздруківка повинна бути зроблена на лазерному принтері. Оскільки струменеві використовують водорозчинні чорнила. І ви ризикуєте розчинити весь малюнок, оскільки в ПВА є енний відсоток цієї рідини. Зображення повинно гладко лежати на поверхні компакт-диска без складок.

Новорічний магніт на холодильник

3. Після повного висихання вироба, покриваємо його лаком або промазуємо розведеним водою ПВА. Ця щоб продовжить термін служби магніту і додати йому глянцю.

4. Контури малюнка можна покрити лаком з блискітками або зробити який-небудь напис. Тут вже на ваш вибір можна додати декоративних елементів.

Читати також: Що подарувати друзям на Новий рік?

5. Не забудьте про магніт. Приклейте його на суперклей або термопістолет.
{PAGEBREAK}
Все, сувенір — магніт на холодильник готовий! Даруйте більше подарунків адже дарувати краще, ніж отримувати. Принаймні, так говорить народна мудрість. Щасливого Нового року!