Як розносити вузьке взуття

Що для жінки може бути приємніше і радісніше, ніж нова покупка? Особливо радує придбання нової пари туфель. На жаль, найчастіше ми витрачаємо багато часу на пошуки вподобаної моделі і зовсім небагато на вибір правильного розміру. Одягнути і пройтися в обновці по магазину буває недостатньо для того,
щоб визначити, наскільки комфортно ви відчувайте себе в цьому взутті.

Прийшовши додому і одягнувши обновку, після перших півгодини ходьби ми розуміємо, що взуття нам тисне або натирає. Що робити в таких випадках? Як розносити взуття швидко, не зіпсувавши її?
 

 

Як розносити вузьку взуття?


Цілком імовірно, що вже через пару днів ви будете кульгати і плакати при надяганні обновки. Але не варто впадати у відчай — є кілька способів розносити взуття. Кожен з них має свої плюси. Ось деякі з таких способів:

    Газети. Спосіб досить довгий. Вам знадобляться газети і вода. Порвіть газети на невеликі шматки і намочіть їх. Тепер слід набити всередину вузького взуття якомога більше газет, це допоможе її розносити. Чим більше газет ви зможете заштовхати у взуття, тим більше вона розтягнеться. Далі просто дайте висохнути газетам. Але пам\’ятайте, що сохнути взуття повинна тільки природним шляхом. Не потрібно її ставити біля обігрівачів або батареї.
    
Горілка. Саме спирт, що міститься в горілці, сприяє пом\’якшенню шкіри. Протріть взуття тільки з внутрішньої сторони спиртом і надіньте на ноги. Попередньо потрібно надіти товсті шкарпетки. Трохи походіть по квартирі, поки спирт не вивітриться. Такий метод не підійде для взуття з текстилю або замші.
    
Холод. Самий безболісний для ніг спосіб. Вставте у взуття щільний поліетиленовий пакет і налийте в нього воду. Тепер можна поставити взуття в звичайну морозильну камеру.

Як розносити взуття з різних матеріалів?

Різні матеріали по-різному піддаються методам розноски. Поговоримо докладніше про кожен з них:

    Як розносити взуття зі шкіри? Розносити взуття з натуральної шкіри можна за допомогою звичайного господарського мила. Для цього як слід натріть її милом з внутрішньої сторони. Далі слід заштовхати всередину туфель багато газет. За рахунок газет взуття не зсохнеться в процесі сушіння. Розносити таке взуття цілком можна з використанням «спиртового» методу. Але майте на увазі, що шкарпетки обов\’язково забарвляться в колір взуття при її розношуванні.
 
 
    Як розносити лаковане взуття? Найскладнішим процесом розношування виявляється саме для лакованого взуття. Для початку придбайте в магазині спеціальний засіб у вигляді спрею або рідини для розношування. Нанесіть це засіб на внутрішню частину взуття. Надіньте товсті шкарпетки і розношуйте взуття по квартирі не менше години. Буває, що засоби для розношування виявляються безсилими. У цьому випадку можна спробувати крем. Це може бути як спеціальний взуттєвої крем, так і звичайний дитячий. Але перед використанням цього методу слід переконатися, що крем не завдасть непоправної шкоди взуттю.
 

 

    Як розносити взуття зі штучної шкіри? Для взуття зі штучної шкіри цілком підійдуть спреї або пасти для розтяжки. Такий метод слід використати протягом пари-трійки днів, поступово розтягуючи туфлі. Якщо взуття тисне тільки в області п\’ят, можна скористатися спиртом. Змастіть
ділянку взуття спиртом (або горілкою) і надіньте на ноги шкарпетки,
далі розношуйте взуття по квартирі, поки спирт не випарується.
Замість спирту спробуйте використовувати розчин оцту з водою. Допомагає розтягнути взуття зі штучної шкіри касторове масло. Це масло пом\’якшить ті ділянки, які вам приносять незручності. Просто нанесіть на них трохи олії і походіть у взутті, поки вона не прийме необхідну форму.

Якщо всі ваші зусилля для розношування взуття не увінчалися успіхом, зверніться до фахівця. У точках ремонту взуття можна знайти спеціальні пристрої для розтяжки.
 
Читати також: