Як зробити мишоловку самому своїми руками

Є багато видів гризунів, яких розводять і утримують вдома справжні любителі тварин. Це і хом\’яки, і морські свинки, миші і навіть щури. Але що, якщо останні самі заводяться в нашому середовищі і завдають нам шкоди? Простіше кажучи — в такому випадку ви повинні позбавитися від них.
 
 
Адже мало того, що гризуни можуть позбавити вас запасів, так вони ще й є джерелом різних паразитів та інфекцій. Можна викликати спеціальну службу, потруїти гризунів, але в сьогоднішній статті не про це. Сьогодні ми хочемо розповісти, як зробити просту мишоловку своїми руками. Якщо у вас завелася одна мишка або щур, то такий спосіб буде для вас оптимальним. Якщо ж навала більш масштабна, то в такому випадку слід приймати більш рішучі заходи.
 

 
До
речі, наше пристосування з вилову дрібних шкідників, також може стане в
нагоді тим, у кого їх домашній вихованець (хом\’як або інший гризун),
втік з клітки і загубився в квартирі.
Наша проста мишоловка своїми руками зроблена дуже гуманна і ловить гризунів, не завдаючи їм шкоди.
 
 

Що нам знадобиться:
— Відро (чим вище, тим краще) або високий акваріум
— Шматок дошки або картону (мінімальні розміри 5х20 см)

— Приманка (кукурудза, крихти і т.д.)
 

 

Виготовлення

Встановлюємо відро в місці найбільш ймовірного проживання шкідників. Так як відро високе, і шкідник не зможе застрибнути туди сам, вибудовуємо акуратну доріжку на вершину відра. Це можна зробити за допомогою старих книг або інших підручних засобів.
 

Як зробити мишоловку самому своїми руками

 
У верхній частині підходу покладіть картон так, щоб його край виступав на одну третину довжини над відром або акваріумом. Насипте на край картонки приманки (кукурудза, крихти). Коли гризун спробує дістатися до приманки, його вага перевищить вагу картонки і він опиниться у відрі. Якщо відро має досить високі бортики, у вашого «друга» немає жодних шансів
вирватися, але для більшої упевненості, ви можете змастити внутрішні
стінки відра чим-небудь слизьким.
 

 
От і все. Як ви самі можете бачити, це дійсно проста мишоловка своїми руками і є
гуманною, простою у виготовленні і легко монтується конструкцієя.
 
 
Вдалого вам полювання.
 
Читати також: