Як зробити люстру з пластикових ложок самому

Бажаючи облаштувати свою квартиру, люди все частіше почали вдаватися до самостійного виготовлення важливих деталей інтер\’єру з підручних засобів. Хтось любить проявляти таким чином свою творчу натуру, а хтось просто намагається заощадити. Але незалежно від ваших спонукань, результат завжди просто разючий. Виявляється, пластикові ложки можна використовувати в якості головного матеріалу при виготовленні шикарною люстри! Даний виріб не відрізниш від магазинного, однак для досягнення такого ефекту необхідно чітко слідувати інструкції.

Матеріали для виготовлення люстри з ложок своїми руками:

— Пляшка на 5 літрів з пластика;
— Пластикові ложки;
— Кусачки або ножиці для обробки ложок;
— Клейовий пістолет;
— Лампочка.

Як зробити люстру з пластикових ложок самому

Етапи роботи над саморобною люстрою з ложок:

1) Почати роботу варто з відрізання ручок від ложок. Бічними кусачками це можна зробити акуратно і без зайвих пошкоджень пластика.

2) Потім відрізаємо канцелярським ножем дно пляшки.

Як зробити люстру з пластикових ложок самому

{PAGEBREAK}
3) Основа готова, можна приступати до приклеювання ложок до пляшки, опуклою стороною назовні. Викладати ложки потрібно в шаховому порядку, не залишаючи просвітів в пляшці. Ця робота дуже проста, але вимагає акуратності і педантичності.

4) Тепер необхідно зробити горлечко пляшки. Використовуються ті ж пластикові ложки, тільки клеяться вони під іншим кутом. Необхідно їх з\’єднувати по колу, прикріплюючи одну до іншої так, що , не була видна відрізана ручка.

Як зробити люстру з пластикових ложок самому

5) Далі потрібно попрацювати над електрикою. У кришці від пляшки проробляється маленька дірка товщиною в провід, протягуємо його туди, а потім укручуємо лампочку в патрон. Лампочка використовується тільки енергозберігаюча, так як вона не нагрівається і, як наслідок, не плавить люстру.

6) Надіваємо прикраси на горлечко саморобки і закручуємо кришку. У нас повинна виявитися лампочка, патрон і частина дроти всередині пляшки.

7) При бажанні цю люстру можна розмалювати, або просто пофарбувати її в потрібний відтінок або колір.

Як зробити люстру з пластикових ложок самому

{PAGEBREAK}
Люстра готова! Навіть якщо не прикрашати її, вона виглядає дуже ефектно. При включенні лампочки світло проникає крізь ложки, створюючи гру тіні і кольору.

Читати також:
Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок
Як зробити пуф-мішок самому