Цукрова пудра — важливий кондитерський інгредієнт

Цукрова пудра — це механічно подрібнений кристалічний цукор. При приготуванні цукрової пудри хімічна обробка не застосовується, а тільки спеціалізовані машини, які перемелюють кристали цукру в дрібний порошок.

Цукрова пудра володіє всіма якостями, перевагами, недоліками і властивостями білого кристалічного цукру, який виробляється з цукрового буряка або цукрової тростини.

Цукрова пудра - важливий кондитерський інгредієнт

ВИБІР І ЗБЕРІГАННЯ цукровою пудрою

Цукрова пудра в основному доступна в 500 грамових і кілограмових поліетиленових пакетах, а її ціна помітно вище, ніж у рафінованого білого цукру. Коли ви купуєте цукрову пудру в магазині, зверніть увагу на її склад, який повинен складатися на 100% з цукру. Погляньте на термін придатності. Після відкриття пакет цукрової пудри слід щільно закривати кожен раз і зберігати в сухих і провітрюваних приміщеннях. Цукрова пудра найкраще зберігається в герметичних контейнерах, а не у відкритій коробці або конверті. Не зберігайте цукрову пудру у вологих місцях.

Висока температура також не надто хороший друг цукру — як кристалічного, так і порошкоподібного. Також важливо не зберігати цукор поблизу продуктів, які мають сильний або неприємний запах. Цукор вбирає в себе не тільки воду, а й запахи. Якщо ви використовуєте банку для зберігання продукту з рештою запахом, не використовуйте його для зберігання цукру.

КУЛІНАРНЕ ЗАСТОСУВАННЯ цукровою пудрою

Цукрова пудра є прикрасою або входить в зміст багатьох цукерок, тортів, глазурі і кремів, в тих, які ми готуємо вдома, і тих, які ми купуємо.

Найчастіше пудра використовується як посипання для пирогів, тортів, тістечок. Є деякі цукеркові вироби, які не були б настільки хорошими, якби не цукрова пудра — у вигляді помадки, цукрової глазурі, цукрового сиропу, цукрової тесту і т. Д.

Цукрова пудра - важливий кондитерський інгредієнт

Нета САХАРНАЯ ПУДРА

Існує досить цікавий продукт — цукрова пудра, яка не тане і на гарячій, і на жирній, і на вологій поверхні. До складу такої пудри входять такі речовини як мальтодекстрин, рослинні жири, крохмаль, глюкоза і різні ароматизатори. Застосовується зазвичай на підприємствах, масово виробляють кондитерські вироби. Чи потрібно говорити, що вона мало корисна для нашого організму.

САХАРНАЯ ПУДРА В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Цукрову пудру можна легко отримати вдома, так як єдиною вимогою є очищення кавомолки. У кавомолку потрібно покласти 2-3 г цукру. Після закрити і молоти до тих пір, поки не побачите, що останній кристал перетворився в дрібний порошок. Якщо у вас немає кавомолки, ви можете отримати потрібний результат вручну, подрібнюючи цукор в ступі, але вам потрібно набратися терпіння і енергії.

ЦВЕТНАЯ САХАРНАЯ ПУДРА

Та ж сама пудра, але з додаванням сухого харчового барвника. Отримати в домашніх умовах її теж нескладно, додайте в блендер (або ступу) 0,5-1 грам такого барвника і ретельно перемішайте. Яскравість кольору залежить від того, яка кількість фарби ви додасте. У кондитерській справі використовується для виготовлення мастики.

РЕЦЕПТ ДЛЯ ЦУКРОВОГО ГЛАЗУРІ

Просіяти цукрову пудру і змішати з 2-3 столовими ложками води. Розмішайте до отримання гладкої суміші, а потім отриману глазур вилийте на готові тістечка та інші кондитерські вироби.