Послуги психолога онлайн

Проблеми у взаєминах зі своєю другою половиною, адаптація до нових умов у зв'язку зі зміною місця роботи або проживання, труднощі у відносинах з дітьми підліткового віку, сезонні депресії, самотність, стрес — люди зрозуміли, що ці та багато інших проблем складно подолати самостійно без допомоги фахівця. Дуже популярними являються послуги психолога онлайн.

Психологія — це конструктивна наука і допомагає професія. Психологи допомагають знайти гармонію, краще зрозуміти себе і близьку людину, знайти вихід з важкої ситуації, використовувати власні внутрішні ресурси як для особистісного розвитку, так і кар'єрного зростання.

У найближчі роки потреба в психологів буде тільки рости. В першу чергу будуть затребувані фахівці з дипломами топових вузів.

Де може працювати психолог? Це питання є наріжним для випускників шкіл та їхніх батьків. Це центри психологічної допомоги, школи, дитячі садки, заклади охорони здоров'я, правоохоронні органи, відділи кадрів різних підприємств, приватна практика. Залежно від місця працевлаштування, визначаються пріоритетні завдання роботи психолога. В організації — це підбір кадрів з урахуванням результатів оцінки особистих якостей, допомога новим співробітникам у адаптації, проведення навчальних тренінгів, оптимальна розстановка співробітників на основі аналізу психологічної сумісності. У школі — це визначення здібностей і індивідуальних якостей учнів, побудова персональних програм навчання, допомога дітям в подоланні складних життєвих обставин, формуванні моделей поведінки в критичних ситуаціях.

Знання психології і інструментів психологічного впливу затребувані в юриспруденції, мас-медіа, рекламі, політичної діяльності. Психолог може вести приватну консультативну практику, займатися наукою.

У процесі підготовки психологів формуються общепрофессіональние компетенції. Уміння слухати (людині, яка звернулася за допомогою необхідно виговоритися і почути слова підтримки); здатність розуміти почуття, швидко знаходити спільну мову з людьми; комунікабельність; вміння зберігати конфіденційну інформацію. Спеціаліст-психолог повинен вміти допомагати знаходити індивідуальні рішення проблем клієнтів. Тому безперервне навчання, супервізія і саморозвиток — це показники кваліфікованості психолога.

Образ психолога в умах багатьох людей склався завдяки кінофільмів — вселяє довіру, доброзичливий фахівець, який співчутливо розмовляє з лежачим на кушетці клієнтом. Є люди, які вірять у всесильність психолога, думають, що він як чарівник допоможе вирішити всі їх проблеми. Але психологія — НЕ містична наука. Психолог не може дати стовідсотковий універсальний рецепт для позбавлення від всіх бід. Разом з людиною, якій потрібна допомога, він шукає шляхи вирішення проблеми, допомагає знайти внутрішні ресурси організму, дає можливість людині поглянути на життя в цілому і на саму проблему, трохи під іншим кутом, підштовхує до думки, що все, що з нами відбувається — справа рук нас самих. Щоб змінити світ, треба змінитися самому.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *