Світильники для освітлення - види та використання » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Світильники для освітлення - види та використання

Світильники для освітлення - види та використання

Всім відомо, що збалансоване і грамотно підібране освітлення дозволить повною мірою перетворити будь-яке житло. При цьому в кімнатах можна створити особливі світлові ефекти, виконати зонування, а також виділити або навпаки, приховати ті чи інші області приміщення. Такий підхід прийнятний як для віталень або спалень, так і для кухонь, їдалень, прихожих або навіть ванних.
 
 
Різновиди і типи
Варто відзначити, що крім практичного призначення, будь-які види світильників також повинні підбиратися відповідно до інтер'єру і враховувати загальний стиль і декор. 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Стельові. Їх монтують на стелі, при цьому кожна з таких моделей може мати одну, або кілька лампочок. Для підвісних стель ідеальними стануть вбудовані прилади, які не будуть надмірно виділятися, але при цьому повністю впораються з покладеним завданням.
 
 
Підвісні. Їх також монтують на стелях, використовуючи при цьому спеціальну підвіску. Вони вважаються менш декоративними в порівнянні, наприклад, з люстрами, внаслідок чого застосовуються не надто часто. Такі пристрої дозволяють регулювати висоту підвіски, що в побуті є досить зручним.
 
 
Настінні. Ці види призначені для організації точкового освітлення. Їх використовують для зонування, а також підсвічування меблів, стін або ніш.
 
 
Підлогові. Вони чудово підходять для створення різноманітних світлових ефектів у масштабних кімнатах. Підлогові моделі призначені для точкового освітлення, а також їх встановлюють в рамках декорування інтер'єру. Їх сьогодні виробляють в різних формах, розмірах і кольорах.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Настільні. Створені для місцевого точкового освітлення в побутових умовах. Вони вважаються надзвичайно зручними і практичними, тому як при необхідності ці світильники можна швидко і безпечно перенести в потрібне місце чи приміщення. Унаслідок їх розмаїття, настільні варіанти можна встановлювати в кабінетах, спальнях, офісах і т.п.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Світильники для освітлення - види та використання
14-10-2015
Кулькість читачів: 1713