Як правильно поздоровляти начальника з днем народження

Для кожного з нас начальник — начебто надлюдини із залізними нервами, сталевим серцем і холодною головою. Адже він теж людина, і теж страждає від втоми, браку часу і звичайних людських слабкостей. Без сумніву, Ваш бос буде приємно здивований, якщо команда влаштує йому поздоровлення з Днем народження. А про те, як це найкраще зробити, ми вам сьогодні й розповімо.

Поспостерігайте

Спробуйте поспостерігати за своїм начальником і з\’ясувати все про його смаки та вподобання. Поговоріть з колегами. Не виключено, що хтось знає, про що мріє Ваш керівник або яке у нього хобі.

Відправте музичне вітання

Рано вранці, щоб справити сильний ефект, можете відправити босові на телефон музичне привітання. Воно завжди — велика несподіванка. До того ж Ви, таким чином, піднімете шефу настрій і налаштуєте його на позитивний лад.

Приміряйте на себе його шкіру

Уявіть себе на місці Вашого начальника. Якщо б ви були в кріслі свого начальника, про яке свято Ви мріяли б? Який подарунок хотіли б отримати? Примірявши на собі «місце начальника», Ви з більшою ймовірністю вгадаєте з сюрпризом.

Зверніть увагу на упаковку

{PAGEBREAK}

Вкрай важливо не тільки вгадати з подарунком, а й гарно його запакувати. Таким чином, Ви покажете, що для вас дрібниць не існує. А це дуже важливий пункт у формуванні подальших взаємин з Вашим керівництвом.

Напишіть текст

Щоб трохи розрядити офісну обстановку і підкреслити святковість атмосфери яка панує, придумайте неформальні вітальні промови на адресу Вашого начальника.

Оформіть стінгазету

Щоб зробити шефові приємно, можна силами співробітників оформити рукотворну стінгазету. Складіть композицію, обробіть фото боса в фотошопі, додайте смішні і цікаві малюнки і підписи, впишіть побажання та привітання від кожного з членів колективу. Іменинник обов\’язково оцінить!

Привітайте «по-домашньому»

{PAGEBREAK}

Якщо в офісі панують формальні відносини між співробітниками і начальником, йому буде удвічі приємніше, якщо Ви придумаєте тепле привітання з домашньою випічкою, повітряними кульками та квітами.

Зробіть родову

Досить цікавий сюрприз — замовлена ​​у відповідному агентстві і красиво оформлена родова Вашого начальника. Це вже подарунок-так подарунок.

Замовте портрет

Щоб підкреслити високе соціальне становище Вашого боса і його роль в компанії, можете замовити у художника його портрет «а-ля полководець», де він буде зображений верхи на коні. При достатніх засобах можна замовити і подібну скульптуру.

Запросити артистів

{PAGEBREAK}

Ще одна прекрасна ідея — запросити в офіс артистів, які влаштують незабутнє шоу для Вашого начальника.

Як бачите, варіантів привітати начальника з Днем народження безліч. Не варто обмежуватися ручками і блокнотами. Начальник — теж людина. Не забувайте про це.