Купівля сантехніки і сервісний центр. Потрібно чи ні

Найчастіше, купуючи сантехніку, ми мало звертаємо увагу на сервісні гарантії. І встановлюємо своїми силами. І при поломці викликаємо ремонтника, щоб було швидше. Але навіщо тоді продавці говорять про сервісний центр. І зрозуміти його роль ми вам сьогодні допоможемо.

КРОК 1
ДОВІРЯЙТЕ МОНТАЖ ГІДРОМАСАЖНОГО ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНИМ ФОХІВЦЯМ

Виробники вже багато років в один голос говорять одну просту істину. Якщо ви хочете, щоб ваше гІдромасажнЕ обладнання працювало безпечно, довго і безвідмовно, пам\’ятайте про те, що його установка та пуско-налагоджувальні роботи повинні проводитися суто згідно інструкції з монтажу. Тому професійно і якісно з ними можуть впоратися тільки спеціально навчені фахівці, що мають сертифікат на проведення даного виду робіт.

КРОК 2
НЕ ДОВІРЯЙТЕ УСТАОВКУ САНТЕХНІКИ РІЗНОРОБОЧИМ

Прораб або бригадир можуть добу безперервно доводити вам, що зможуть самостійно встановити душову кабіну або ванну, краще зверніться в сервісний центр. Навіть найталановитіші різноробочі фізично не можуть освоїти всі особливості монтажу тієї або іншої моделі. Вони будівельники — перед ними стоять інші завдання! Крім того, довіривши збірку дорогого устаткування непрофесіоналові, ви ризикуєте в майбутньому зіткнутися з величезними фінансовими і технічними проблемами в його експлуатації. А що робітники? Вони закінчать роботу і поїдуть, а сервісний центр завжди піде вам назустріч.

КРОК 3
ПАМ\’ЯТАЙТЕ ПРО УМОВИ ГАРАНТІЇ
{PAGEBREAK}
Не варто забувати і те, що якщо монтаж і пуск-наладка виконувалися сервісним центром, ви отримаєте додаткове гарантійне обслуговування аж до 4 років. Це будуть не тільки зручніше, але, в кінцевому рахунку, навіть вийде дешевше.

КРОК 4
СКОРИСТАЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ТЕХНІЧНОГО КОНСУЛЬТАНТА

Що ж, ви купили мінібасейн з гідромасажем, гідромасажну ванну, душову кабіну або парову. Перш ніж починати установку складного технічного вироба, потрібно підготувати висновки інженерних комунікацій і майданчик. Тут вам знадобиться допомога технічного консультанта з сервісного центру. Ви можете отримати технічні схеми, уточнити подробиці і кваліфіковано проконсультуватися в сервісному центрі компанії. Якщо потрібно, майстер виїде безпосередньо на об\’єкт.

Як бачите, скупий платить двічі. Сантехніка — це не та річ, якою можна ризикувати. Ви тут не фахівець? Значить, довірте цю справу фахівцям.