» » Купівля сантехніки і сервісний центр. Потрібно чи ні

Купівля сантехніки і сервісний центр. Потрібно чи ні

Найчастіше, купуючи сантехніку, ми мало звертаємо увагу на сервісні гарантії. І встановлюємо своїми силами. І при поломці викликаємо ремонтника, щоб було швидше. Але навіщо тоді продавці говорять про сервісний центр. І зрозуміти його роль ми вам сьогодні допоможемо.

КРОК 1
ДОВІРЯЙТЕ МОНТАЖ ГІДРОМАСАЖНОГО ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНИМ ФОХІВЦЯМ

Виробники вже багато років в один голос говорять одну просту істину. Якщо ви хочете, щоб ваше гІдромасажнЕ обладнання працювало безпечно, довго і безвідмовно, пам'ятайте про те, що його установка та пуско-налагоджувальні роботи повинні проводитися суто згідно інструкції з монтажу. Тому професійно і якісно з ними можуть впоратися тільки спеціально навчені фахівці, що мають сертифікат на проведення даного виду робіт.

КРОК 2
НЕ ДОВІРЯЙТЕ УСТАОВКУ САНТЕХНІКИ РІЗНОРОБОЧИМ

Прораб або бригадир можуть добу безперервно доводити вам, що зможуть самостійно встановити душову кабіну або ванну, краще зверніться в сервісний центр. Навіть найталановитіші різноробочі фізично не можуть освоїти всі особливості монтажу тієї або іншої моделі. Вони будівельники - перед ними стоять інші завдання! Крім того, довіривши збірку дорогого устаткування непрофесіоналові, ви ризикуєте в майбутньому зіткнутися з величезними фінансовими і технічними проблемами в його експлуатації. А що робітники? Вони закінчать роботу і поїдуть, а сервісний центр завжди піде вам назустріч.

КРОК 3
ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО УМОВИ ГАРАНТІЇ
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Купівля сантехніки і сервісний центр. Потрібно чи ні
20-09-2015
Кулькість читачів: 1765