Як відрізнити справжню шкіру від підробки

Сьогодні вам запросто можуть підсунути замість шкіри звичайний шкірозамінник. Підробок зараз — хоть греблю гати! Але, вивчивши кілька простих правил, про які ми вам розповімо, ви можете назавжди убезпечити себе від неякісної покупки.

КРОК 1
Використовуйте метод дідуся

Злегка підпаліть ваш виріб в непомітному місці. Шкірозамінник почне плавитися, тоді як шкіра просто трохи обвуглиться. Проте сьогодні існує багато нових способів виробляти підробку, тому ефективність цього способу стає вкрай низькою. Підробку насичують сажею і вона більше не горить.

КРОК 2
Понюхайте шкіру
{PAGEBREAK}
Не дає повної гарантії і цей старий спосіб. Вже винайдений склад, який може надати запах натуральної шкіри звичайній клейонці. Причому якщо очі заплющити — відрізнити неможливо.

КРОК 3
Дивіться на зріз

Спробуйте в будь-якому місці вивернути виріб навиворіт і уважно оглянути зріз. Якщо це шкірозамінник, ви, швидше за все, помітите текстильну основу.

КРОК 4
Полийте водою

Існує одна військова хитрість. Вирушаючи за покупкою, захопіть з собою пляшку звичайної води і злегка капніть на виріб, що вам сподобається. Якщо шкіра справжня, воно вбере вологу і трохи стемніє. З шкірзамінником нічого такого не відбувається. Він зберігає свій колір.

КРОК 5
Перевірте на тепло

Спробуйте прикласти до матеріалу руку. Шкірозамінник залишиться холодним, а натуральна шкіра нагріється. Проте краще не орієнтуватися на принцип теплопровідност у спеку на ринку.

КРОК 6
Шукайте пори
{PAGEBREAK}
Не вдалося промисловості поки хіба що підробляти пори. Тому сьогодні ця ознака найдієвіша. Просто поставте матеріал на світло і уважно огляньте. Поки ніяка навіть наймодніша клейонка пори імітувати не навчилася.

От і все, про що ми хотіли вам розповісти. Однак не турбуйтеся, якщо не дивлячись ні на що ви підробку розпізнати не змогли. Буває така жахлива вичинка шкіри, що поміняти її на клейонку — одне задоволення. Так що якщо крім натуральності виробу вас нічого більше не бентежить, носіть з задоволенням! Пам\’ятайте тільки про те, що шкірозамінник зазвичай тріскається від холоду і облазить від вологи, тому стежте за погодою!