Як здолати безсоння

«Сонце на небі, місяць у вікні … Не спиться … не спиться … не спитися б мені …» На жаль, але іноді цей жарт викликає сміх крізь сльози … Буває, втомишся на роботі, ледве повзеш додому з єдиним бажанням заснути — і тут на тобі! Безсоння! Сьогодні ми поговоримо про те, чому вона з\’являється і як з нею боротися.

КРОК 1
Пам\’ятайте про гендерну відмінність

Не забувайте про те, що жінки наполовину частіше страждають від безсоння. Справа в гормональних коливаннях, які властиві жіночій статі.

КРОК 2
Оцініть небезпеки

Безсоння не так безпечне, як здається. Серед можливих її ускладнень — ослаблене здоров\’я, збільшення ваги, поганий емоційний і фізичний стан, втомлений вигляд.

КРОК 3
Не залишайте безсонні шанси

Щоб добре спати ночами, в першу чергу вам треба відмовитися від нікотину, обмежити кофеїн. Не варто безпосередньо перед сном міркувати, вживати алкоголь, наїдатися або займатися фізкультурою.

От і всі поради по боротьбі з безсонням, яка може трапиться у здорової людини. Якщо вони не допомогли, то варто звернутися до лікаря. Іноді відсутність сну може бути симптомом серйозних проблем зі здоров\’ям.