Як вивести суперклей з одягу?

Мало хто з нас не стикався з високоефективним китайським супер клеєм. Всі поради, написані в цій статті, були перевірені на особистому досвіді.

Ми завжди боїмося зронити краплю на одяг, коли відкриваємо черговий тюбик супер клею. У кожного з нас є улюблені джинси, штани або будь-яка інша річ, в якій ми готові ходити і вдень і вночі. Але у нас чомусь трапляється така ситуація, яка обов\’язково зіпсує нам не тільки улюблену річ, але і радість від її носіння.

Уявіть, ви вся в піднесеному настрої приїжджаєте з дитиною в гості до улюбленої бабусі, і раптом у вашої дитини відривається підошва у кросівок. Ну, не поїдете ж ви через все місто за змінним взуттям. На допомогу прийде супер клей. Але тут збуваються всі наші найсильніші страхи, і крапля клею падає на ваш одяг. Як на зло, крапля завжди падає в те місце, яке не закриєш джемпером або іншою річчю.

На обличчі відразу виступають сльози, а від думки, якими будуть слова чоловіка, коли він повернеться додому, взагалі стає погано. Чомусь в інтернеті практично немає інформації, як вивести пляму від китайського супер клею з джинсів.

{PAGEBREAK}

У критичній ситуації наш мозок починає працювати дуже швидко і на думку спадають найграндіозніші рішення.

Так і тут, вирішення ситуації з джинсами прийшло самою собою, тільки потрібно було трохи напружити мізки. Якщо під руками у вас є праска і марля, то вважайте, що проблеми у вас вже немає. Виверніть ваші джинси на виворіт, покладіть на прасувальну дошку, в тому місці, де у вас пляма від клею, покладіть марлю і гарячою підошвою праски притисніть до плями. Кілька рухів праскою і здійсниться маленьке, але чудо, а головне, це чудо ми зробили своїми руками.

Вам потрібно буде просто знову вивернути ваші улюблені джинси на лицьову сторону і струсити вже висохлий клей рукою.

Коли в нашому житті у нас відбуваються такі маленькі дива, а головне зроблені своїми руками, то душа перевертається від захвату. Усередині нас оживає почуття, яке відчуває маленьке безпорадне звірятко, яке тільки що заховалося від рушниці жахливого мисливця.

Тепер можна не боятися використовувати супер клей. Цей спосіб допоможе зберегти не одну зіпсовану річ в нашій шафі. Не варто опускати руки, коли потрапляєш в складну ситуацію. Скрізь є вихід, головне вчасно його знайти.